The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Tribe Balkan Fans
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Epizoda 1.

Go down 
+3
Jack
Ćela
Techno Jack
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 5:07 am

PLEME - 6. sezona

1. epizoda


1. scena

Kamera pokazuje grad koji je pust dok u pozadini svira melodija ''Tribal Spirit''. Pokazuje Horton Bailey hotel koji je sada pust, a papiri su posvuda razbacani. Kamera ulazi u laboratorij Technosa i prikazuje ekran na čudnom uređaju na kojem piše: ''Virus is released'' (Virus je pušten). Tada se prebacuje na pusti Centar i njegove duge stepenice. Prikazuje nam kafić Centra, a zatim se prebacuje na spušteni kavez koji su Štakori nekoć koristili za obranu od neprijatelja. Fokusira se na štakora koji se provlači kroz rupu u kavezu i odlazi iz kadra.

2. scena

Melodija je prestala i ništa ne čujemo. Kamera sad prikazuje nepregledno more na kojem se u daljini vidi obris nečega. Polako se približava tom obrisu i prepoznajemo brod. Zatim se kamera prebacuje na brod i vidimo Trudy i Brady na palubi.

BRADY: ''Mama, kuda idemo?''
TRUDY (gleda Brady s žalosnim izrazom lica): ''Idemo na odmor.''
BRADY (iznenađeno i sretno): ''Odmor? A što ćemo tamo raditi?''
TRUDY (i dalje tužnog izraza lica): ''Što god želimo. Plivat ćemo, igrati se, radit ćemo što god želimo.''
BRADY: ''Vau! Idem to reći Brayu!''

Brady oduševljeno otrči, a Trudy duboko udahne i gleda ispred sebe. Kamera nam prikazuje Trudyn vidokrug, a nakon nekoliko trenutaka joj priđe Amber.

AMBER: ''Hej! Brady mi je već ispričala sve što si joj rekla.''
TRUDY: ''Ne mogu joj reći istinu. Jednostavno ne mogu. Kako da joj kažem da ne znam ni gdje smo, ni koliko ćemo dugo putovati i da imamo hrane za još jedva jedan dan?''
AMBER (malo spusti glas): ''Razumijem te, ona ti je sve.''
TRUDY: ''Da, ona mi je sve i sve bih dala za nju.''

SJEĆANJE

Patsy vrišti.
Bray: ''Što je?''
Trudy: ''Gdje je moje dijete? Brady!

KRAJ SJEĆANJA

AMBER: ''Uvijek nam ostaje nada. Moramo se nadati da ćemo uskoro naići na kopno, ne postoji ništa drugo što možemo učiniti.''

3. scena

Kamera nam pokazuje brodsku kabinu. Velika je, ali u njoj nema previše stvari. U sredini se nalazi masivni drveni stol i dvije klupe kraj njega. Na jednoj klupi sjedi Ram, a ispred njega se na stolu nalazi njegov laptop. Na drugoj strani stola sjede Jack, Ellie i Jay. Jedan dio kabine je odvojen prozirnim staklom i unutra vidimo Fisha za kormilom broda i May pokraj njega, no ne čujemo što pričaju. Kamera se usredotoči na Rama koji igra igrice na svom računalu. Odjednom digne ruke kao da slavi.

RAM (sretno): ''Novi rekord! Tko zna, zna!

Jack, Ellie i Jay ga čudno pogledaju, a on primijeti i uzvrati pogled.

RAM: ''Ako želite autogram samo recite, ja svoje obožavatelje nikad ne odbijam.''

Nasmije se svojoj šali.

ELLIE (ljuto): ''Ram! Kako… Kako možeš igrati igrice u ovom trenutku?! Ja… Ja te stvarno ne razumijem…''
RAM (hladno): ''Smiri se. Što bih trebao raditi? Žaliti se da sam gladan kao što to rade svi ostali?''
ELLIE: ''Ne, ali bi mogao čuvati te baterije. Možda bi nam nekad mogle zatrebati.''
RAM (sarkastično): ''Da, u pravu si. Sigurno ćemo se usidriti negdje gdje žive odrasli i gdje postoji škola pa ću staviti baterije u budilicu da je mogu naviti.''
JAY: ''Ram, dosta gluposti! Ellie ti dobro kaže, čuvaj baterije za nešto pametnije.''
RAM: ''Za što, Jay, molim te? Ne znamo ništa o našem položaju…''
JACK (iznenada prekine Rama): ''To je to! Naš položaj! Ti si kao vođa Technosa sigurno imao sve karte ovog područja. Idemo ih pogledati i pokušati shvatiti gdje smo.''
RAM: ''Zar misliš da se već nisam toga sjetio? Ništa od toga, sve karte su ostale u računalima u hotelu, na ovome nemam ništa slično.''
JAY (duboko udahnuvši): ''Izgleda da smo prepušteni sami sebi.

4. scena

Kamera prikazuje drugu stranu broda na kojoj su Slade i ozlijeđena Ruby koja je u snu. Ruby ima nekoliko flastera na glavi. Slade, koji sada ima neurednu bradu, skida jaknu i majicu i stavlja ih njoj pod glavu. Zatim do njih dolaze Salene i Lex.

SALENE: ''Kako je?''
SLADE: ''Upravo je zaspala.''
SALENE (sa sažalijevanjem): ''Jadnica. Skoro je poginula u tom stampedu.''
SLADE (tiho, ali uz primjetan osjećaj ljutnje): ''Ne razumijem te ljude. Kako mogu nekoga gurnuti pod kamion samo da bi se spasili?!''
LEX: ''Ne možeš to tako gledati. Bila je ludnica. Svi su htjeli pobjeći iz sigurne smrti.''
SALENE (ljuta na Lexa): ''Lex! To nije razlog da ubiješ nekoga!''
LEX (kao da se ispričava): ''Znam, ali… Znate što sam htio reći.''
SALENE: ''Ima li kakve ozljede po tijelu?''
SLADE: ''Osim ovih na glavi koje vidite, nema. Ram i Jack su je već pregledali.''
SALENE: ''Valjda će onda biti sve u redu.''
LEX: ''Možda ima unutarnje krvarenje, to ne možemo vidjeti.''
SALENE (opet se razljuti): ''Lex! Dosta više s tim negativnim stavom! Umjesto da tu gunđaš radije odi po novi hladan oblog.''
LEX: ''Nisam mislio ništa loše, samo kažem…''

Salene ga prijeko pogleda.

LEX: ''U redu, šefice.

Lex krene prema kabini broda.

5. scena

Sammy i Lottie stoje na palubi, na mjestu gdje su maloprije stajale Amber i Trudy, te pecaju. Prilazi im Darryl.

DARRYL: ''Hej! Što vas dvoje sad radite?''
LOTTIE: ''Pecamo.''
SAMMY: ''Da, ali ne ide nam baš.''
LOTTIE: ''Nismo još ništa uhvatili.''
DARRYL (zainteresirano): ''A otkud vam štapovi?''
LOTTIE: ''Našli smo u ostavi.''
DARRYL: ''Imate li koji za mene?''
SAMMY: ''Imamo još jedan, uzmi ga.''

Sammy mu doda štap koji je ležao pokraj njega.

DARRYL: ''Sad ćete vidjeti kako pravi ribar peca.''

6. scena

Kamera prikazuje vrata brodske kabine kroz koja ulazi Lex. Kamera se okreće i prikazuje Ebony i May koje sjede za stolom. Ebony lakira nokte žarkocrvenim lakom, a May sjedi i zamišljeno gleda kroz prozor, te uopće ne primjećuju Lexa. Kamera se tad fokusira na mjesto kraj Mayinih nogu, gdje stoji pet kanistara vode. Lex prilazi i uzima jedan kanistar.

MAY (otimajući Lexu kanistar iz ruke): ''Hej! Ostavi vodu, Lex! Nemamo je dovoljno da bi je ti pio kad god se sjetiš!''
LEX: ''Nije za mene. Za Ruby je, treba joj novi oblog.''
EBONY (i dalje lakira nokte i ne gleda u Lexa i May): ''Kad će više ozdraviti? Ako ovako nastavi potrošit će nam svu vodu.''
LEX: ''Što bismo trebali? Pustiti je da umre?''
EBONY: ''Ne kažem to. Samo…''

U kabinu ulazi Gel koja je ljuta zbog nečega.

GEL: ''Netko mi je ukrao šminku!''
MAY (razljuti se i počne vikati): ''Dosta mi je više i tebe i šminke. Nemamo vode ni hrane, ne znamo kako ćemo preživjeti, a ti se samo brineš za svoju šminku!''

Ebony i Lex pogledaju Gel očekujući njenu reakciju, a Gel ugleda bočicu s lakom u Ebonynim rukama.

GEL: ''Ti! Ti si mi uzela šminku!''

Gel otme Ebony lak iz ruke.

EBONY (sad se i ona razljuti): ''Kako se usuđuješ optuživati mene da sam uzela tvoj lak?! Kao da je mene briga za tvoju glupu šminku!
GEL: ''Lažljivice! Gdje si stavila ostalo?''
EBONY: ''Ja sam lažljivica?! Derište bezobrazno!''

Ebony ošamari Gel, koja brzo izađe iz kabine. Kamera prikazuje Lexa i May koji se smiju svađi Ebony i Gel.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 5:09 am

7. scena

Kamera opet prikazuje palubu. Ruby spava na ležaljci, ispod glave ima Sladeovu majicu i jaknu, a kraj nje sjede Slade i Salene. Kamera pokazuje Sladea koji je vidljivo umoran.

SALENE: ''Slade, odmori se malo. Naspavaj se, obrij, jednostavno se odmori. Cijeli dan si uz nju.''
SLADE: ''Nisam umoran, samo tužan… Prvo Josh, sad i Ruby.''

SJEĆANJE

Slade drži Megino beživotno tijelo na rukama.

Kamera se zacrni i prebacuje na drugo sjećanje.

Ljudi bježe iz grada i Ruby pada pod kamion Technosa.

Kamera se opet zacrni i prebacuje na novo sjećanje.

Ruby spava na istom mjestu gdje i sad, Slade je kraj nje.

RUBY (buncajući u snu): ''Mama… Dolazim… Mama….''

KRAJ SJEĆANJA

SALENE (suosjećajno): ''Vjeruj mi, ako te itko ovdje može razumjeti to sam ja.''
SLADE (zainteresirano): ''Ti si doživjela nešto slično?''
SALENE: ''Može se i tako reći. Čovjek kojeg sam voljela je odveden dok sam bila trudna, nerođeno dijete mi je umrlo, a i moja nova ljubav je umrla.''

SJEĆANJE

Kamera prikazuje Ryana koji ljut ulazi u Čuvarevu sobu.

RYAN (razjareno): ''Ubit ću te!''

Ryan skače preko stola i uhvati Čuvara za vrat. Osjetio je da će ga ubiti, bio je tako blizu da se to ostvari, ali su ga uhvatili stražari.

ČUVAR: Vodite ga!

Kamera se zacrni i prikazuje Pridea na samrti i May kraj njega.

MAY (panično): ''Pride!''
PRIDE: ''Reci Salene da je volim.''

KRAJ SJEĆANJA

8. scena

Kamera prikazuje Darryla, Sammyja i Lottie koji pecaju, a onda prikazuje kantu koja je i dalje prazna.

LOTTIE: ''Ovo je bezveze. Pecamo cijeli dan, a nismo još ništa uhvatili.''
DARRYL: ''Trebamo biti strpljivi i isplatit će nam se.''
LOTTIE: ''Ali kako da se strpim?''
SAMMY: ''Sjeti se ribe koju ćeš jesti kad je uhvatiš.''

Kamera se sada okreće iza njihovih leđa i prikazuje Jacka koji im prilazi.

JACK: ''Što vas troje radite? Ne… Nemojte mi reći da pecate?''

Darryl, Sammy i Lottie se okrenu prema Jacku, koji se počne smijati.

SAMMY: ''Da, pecamo. Što je tu smiješno?''
JACK: ''Ne znam, možda to što smo mi na sred mora i da je ono na ovom mjestu vjerojatno dublje od sto metara? A da je i moguće, brod ide prebrzo da bi vam išta stiglo zagristi.''
LOTTIE (pomalo ljuta, imitira Darryla): ''Trebamo biti strpljivi i isplatit će nam se. Evo ti sad tvoja strpljivost!''

Lottie uzme iznenađenima Darrylu i Sammyju štapove i baci ih u more.

JACK (i dalje se smije): ''Darryle, oni su djeca. Ali ti? Zar ni ti nisi shvatio da je ovdje nemoguće uhvatiti bilo što?''

9. scena

Kamera prikazuje izlazak Sunca iznad mora i u daljini vidimo brod. Kamera se polako približava i na palubi broda vidimo Amber kako zamišljeno gleda u daljinu. Zatim se kamera lagano okreće i prikazuje Trudy koja joj prilazi s leđa.

TRUDY: ''Dobro jutro!''
AMBER (okrenuvši se): ''Dobro jutro!''
TRUDY: ''Što tebe dovodi ovdje ovako rano ujutro?''
AMBER: ''Nisam mogla spavati. Već četiri dana putujemo, a kopnu ni traga. Hrane i vode imamo dovoljno još jedva do kraja dana.''
TRUDY: ''Valjda ćemo uskoro naći neki otok.''
AMBER: ''Nadam se.''
TRUDY: ''A kad smo već kod toga… Mislila sam da bismo možda mogli naći i nekoga od starih prijatelja.''
AMBER: ''Ne znam. Ako bude sreće naći ćemo ih.''
TRUDY: ''Mislila sam da bismo možda mogli naći… Znaš…''
AMBER: ''Braya?''

Trudy kimne glavom.

SJEĆANJE

BRAY: Znaš da sam stajao ovdje satima tražeći smisao? Pogotovo na početku, znaš, kad nisam znao da li da ostanem s plemenom
AMBER: Ne čini mi isto što i Sasha.
BRAY: Ne boj se! Gdje si ti tu sam i ja!
AMBER: Zašto nam je trebalo toliko da budemo zajedno?
BRAY: Bilo je dosta toga. Trudy… i Brady. Mislim, bilo je loše vrijeme.
AMBER: Možda smo se oboje malo bojali jedno drugoga, ja znam da ja jesam.
BRAY: Stvarno?
AMBER: Željela sam te od prvog trenutka. Jesi li ti osjećao isto?
BRAY: Možda.

Amber ga udari.

BRAY: U redu, u redu… Nisam mogao skinuti očiju s tebe. U pravu si, bilo je stražno. Nisam htio biti ranjiv, nisam si mogao to priuštiti, ne u takvoj situaciji.
AMBER: Glavno je da smo sad zajedno i to je tako prirodno, kao da je oduvijek bilo tako i uvijek će biti.

Kamera se prebacuje na drugo sjećanje.

BRAY: Kako si?
AMBER: Ja sam dobro. Ti?
BRAY: Nikad bolje!
AMBER: Bray… Je li taj Šešir stvarno tako loš?
BRAY: Nadajmo se da nikad nećemo saznati. Ali u suprotnom, donio sam ti nešto. Uspomenu, u slučaju… pa… znaš…
AMBER: Simbol mira.
BRAY: Iz vremena kad sam mislio da mogu promijeniti svijet, prije nego se zauvijek promijenio bez mog znanja.
AMBER: Što su oni?
BRAY: Pa, to su ključevi od mojih prednjih i zadnjih vrata i lokot mog prvog bicikla! Ključevi za moje srce!
AMBER: Ja nemam ništa za tebe. Ne, čekaj… ovaj prsten… moj djed mi ga je dao.

Kamera se prebacuje na novo sjećanje.

AMBER: I… što? …Hoćeš li samo otići bez riječi?
BRAY: Mislio sam da bi tako bilo lakše.
AMBER: Da, pobjegao bi, bi li? Uvijek ti je jednostavnije pobjeći.
BRAY: Ako to tako jako osjećaš, Amber, zašto si pošla za mnom?
LEX: Zato što je luda za tobom, nije li to očito?
AMBER: Ti se ne miješaj, ovo nema nikakve veze s tobom.
LEX: Možda ne. Ali opet, nikad nisam poslušao tvoj savjet, Amber. Zašto bih sada počep? Gledaj, ne znam zašto misliš da on voli Ebony. To je glupo. U krivu si. Toliko si u krivu da čak nije niti smiješno.
AMBER: Aha, kužim. Dečki su skupa u tome. On ti je pomogao unutra, pa mu ti vraćaš uslugu?
LEX: Gledaj, zašto se jednostavno ne prestanemo prepirati. Pogledaj ga. Zašto je ovdje? Jesi li se to pitala? Ako je htio pobjeći s Ebony, zašto se vratio i spasio nas? Zato što te voli, bleso, i ti voliš njega. To je tvoj znak da je poljubiš. Moram li ti govoriti kako da radiš sve?
BRAY: Prije ga ustvari nikad nisam slušao.
AMBER: Ni ja.

Bray i Amber poslušaju Lexov savjet i poljube se.

Kamera se prebacuje na novo sjećanje.

BRAY: Dobro! Dovrši ono što si započela. Zašto se nazivaš Eagle (Orao)? Zato što voliš drapati ljudima srca dok još kucaju?
EAGLE: Ti znaš sve o tome.
BRAY: To misliš? Zašto? Barem mi reci zašto?
EAGLE: U redu je, možeš ga pustiti.
PRIDE: Sigurna si?
EAGLE: Da. Možeš nas napustiti.
BRAY: Zašto nas nisi pokušala pronaći nakon eksplozije?
EAGLE: Bila sam usamljena i sama.
BRAY: Svi smo mislili da si mrtva. Ali ti si to znala, nisi li? Našla si prsten koji sam stavio na tvoj grob.

Kamera se prebacuje na novo sjećanje.

BRAY: Noćima sam sanjao da ležim ovdje kraj tebe kao sad, znajući da se to nikada ne može dogoditi.
AMBER: Ja isto. Kad pomislim na sve vrijeme koje smo protratili…
BRAY: Nemoj.
AMBER: Bray, što je s Danni?
BRAY: Moram je nekako pronaći… ako je još uvijek živa.
AMBER: A onda?
BRAY: Onda joj moram reći o nama. Ali mislim da je uvijek znala koliko sam te volio, Amber. Što je? Bit će u redu, obećavam.
AMBER: Ne, nije to, Bray. Stvar je u tome što mislim da bih i dalje trebala ići, to je i dalje najbolji plan koji imamo.
BRAY: I ja sam razmišljao o tome. Tako sam prestrašen. Ne bih mogao podnijeti da te opet izgubim.
AMBER: Nećeš.

Amber skine prsten i pruži ga Brayu.

AMBER: Ovaj put ga zadrži.

Kamera se prebacuje na sljedeće sjećanje.

TRUDY: Žao mi je, Amber. Bray je otet.
Amber (plačući): Ne!

Trudy joj pruži prsten.

Kamera se sad prebacuje na posljednje sjećanje.

AMBER: Želim da odrastaš u dobrom, veselom svijetu. I budućnost u koju ćeš vjerovati. Ali trebat ćeš ime da te znaju i ne mogu smisliti nijedno bolje ime od onoga tvoga oca. Pa, Bray, moj mali sine, dobrodošao na svijet!

Kamera se zacrni i opet vidimo Amber i Trudy na palubi broda.

AMBER: Ništa ne bih voljela više od toga. Ali to jednostavno nije moguće. Mega mi je rekao da je Bray izbrisan.

10. scena

Kamera prikazuje stol u brodskoj kabini, za kojim sjede Darryl, Ram, Sammy, Gel, Slade i Ruby. Salene je pokraj stola, kraj ostatka zaliha hrane, i stavlja svima hranu na tanjure. Salene stavi tanjure na stol, u svakom tanjuru ima jako malo hrane, samo je u Rubynom nešto više, no i dalje malo.

SAMMY (ljuto): Zašto je ona dobila više od nas?
SALENE: Ona je bolesna, treba se oporaviti.
SAMMY: A mi možemo i umrijeti?!
RUBY (umorno): Sammy, uzmi ti moje.
SALENE: Ne! Sammy, prestani se djetinjasto ponašati! Ruby, jedi i ne obaziri se na njega.
DARRYL: Već pet dana nisam pojeo pošten obrok.
RAM (podrugljivo): Idi i upecaj si.
DARRYL: Začepi!

Ram se ne obazre na Darryla i rukama napravi kao da zabacuje štap, što razbjesni Darryla. On naglo ustane i krene tući Rama. Slade ustane i razdvoji ih.

SLADE: Prekinite obojica!
DARRYL: Ide mi na živce! Već dva dana ne prestaje sa svojim glupostima!
SLADE: Ignoriraj ga. A ti (okrene se prema Ramu), ti ga prestani izazivati. Drugi put te neću braniti.

Darryl se smiri i sjedne bez da pogleda Rama, a zatim sjedne i Slade. Nastave jesti, a onda se kamera okreće prema vratima i prikaže Ebony koja ulazi. Zatim se kamera okrene prema Gel koja samo okrene očima.

EBONY: Jedete, a ne zovete me…

Priđe stolu i pogleda u Gel.

EBONY (glumi čuđenje): Tko je ovo? (Približi se Gelinom licu.) Ooo, pa to je naša Gel! Jedva sam je prepoznala bez šminke! Jesu li to bore na tvom licu?

Kamera nam prikaže ljutitu Gel kako se ustaje i odlazi od stola, a zatim Ebony kako se smije i sjeda na njeno mjesto. Zatim Ebony uzme njenu vilicu i pojede zalogaj iz njenog tanjura.

EBONY: Jako ukusno, pohvala kuharici.
SALENE (prezirno pogledavši Ebony): Ne mogu vjerovati…
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 5:09 am

11. scena

Kamera prikazuje Jacka i Jaya koji ulaze kroz vrata u sobu u kojoj Fish stoji za kormilom.

JACK: Fish, imaš li ti slučajno kakvu kartu da pokušamo odgonetnuti gdje smo?
FISH: Ne znam, nemam dugo ovaj brod. Pogledajte u ladicama.

Jack i Jay ga poslušaju i počnu kopati po ladicama. Nakon nekoliko pretraženih ladica Jay pronađe neku kartu.

JAY: Pronašao sam nešto.

Jack i Fish priđu Jayu, koji razmota kartu na stolu, i počnu je proučavati. Nakon desetak sekundi počnu pričati.

FISH: Nemam pojma gdje smo, ova karta mi ništa ne govori.
JACK: Naravno da ne govori. Ovo nije karta koju trebamo.
JAY: Potraži dalje.

12. scena

Kamera prikazuje Ellie i Lottie koje sjede na palubi. Prema izrazima njihovih lica vidimo da im je loše. Kamera se malo udalji i prikaže Salene i Amber koje im prilaze.

SALENE: Donijela sam vam malo vode, nema je baš puno pa podijelite.

Salene im natoči vodu u čaše i pruži im. Ellie i Lottie prihvate i popiju. Amber stavi ruku na Lottieno čelo, a Salene na Ellieno.

AMBER: Vruća je.
SALENE: Ellie isto.
AMBER: Što misliš, što im je?
LOTTIE: Možda smo dobile virus?
SALENE: Ne. Mislim da je ovo obična morska bolest.
ELLIE: Koji su njeni simptomi?
SALENE: Ne znam, ali pretpostavljam da su slični kao kod vrućice.
LOTTIE: I kad će nam to prestati?
AMBER: Kad stignemo na kopno.
ELLIE: A to će biti tko zna kad…

Do njih dopre Fishov glas.

FISHOV GLAS: Hej, ljudi, vidim ga! Vidim kopno!

AMBER (sa smiješkom na licu): Čini mi se da vam bolest neće trajati još dugo.

13. scena

Kamera prikazuje palubu broda. Na njoj se sada nalaze svi koji su trenutno na brodu. Svi oni tamo gledaju kopno koje se nazire u daljini. Kamera nam prikazuje njihov obzor, a zatim se fokusira na razgovori između njih.

TRUDY: Napokon neke dobre vijesti.
AMBER: Tako je. Nakon svih svađa ovdje, nedostatka hrane i pića, bolesti Ruby, Ellie i Lottie, napokon nam se dogodilo nešto dobro.
RAM: Još ne znamo koliko je dobro.
LEX: Može li biti gore od ovoga?
SLADE: Ovisi što će nas tamo dočekati.
SAMMY: Samo neka bude vode i hrane. Za ostalo me nije briga.
RUBY: A koliko nam vremena treba do tamo?
FISH: Ne mogu sad točno procijeniti, ali mislim da ćemo stići do kraja dana.
EBONY: Već mi je dosta ovog smrdljivog broda. Mislim da bih poludjela da smo putovali još nekoliko dana.
MAY: Mislim da ne bi stigla poludjeti. Umrli bismo od gladi da moramo ostati ovdje još neko vrijeme.
JACK: Točno. Nemamo drugog izbora. Što god nas tamo dočeka, morat ćemo se suočiti s tim jer ovako više ne možemo.
JAY: Dosta negativnih misli. Radije razmišljajte kako ćete se najesti i napiti kad stignemo tamo.
LEX: Kopno, dolazimo!

14. scena

Kamera prikaže Jaya kako prilazi zamišljenoj Ellie koja sjedi na palubi.

JAY: Hej! Jesi li bolje?
ELLIE (Jay ju je iznenadio): Jesam, hvala.
JAY: Izgledaš mi nekako zamišljeno.
ELLIE: I jesam.
JAY: O čemu razmišljaš?
ELLIE: Kad sam vidjela kopno sjetila sam se da su tamo možda neki naši prijatelji. Među njima i moja sestra.
JAY: Da, i ja sam se toga sjetio. Mislio sam da bih tamo možda mogao pronaći Veda.
ELLIE: Nadam se da ćemo se jednom svi okupiti i biti zajedno. Da ćemo sad pronaći Alice, Veda, Tai-San, Braya, KC-ja, Cloe, Ryana, Patsy, Paula, Danni, Tally, Andyja, Dee, Patcha, Charlieja… Koliko ih samo ima.
JAY: Da. Ne poznajem puno njih koje si navela, ali dijelim tvoju želju da ih pronađemo i da se opet ujedinite s prijateljima.
ELLIE: Vjeruj mi da ne bih ništa voljela više od toga.

15. scena

Kamera prikazuje brod koji prilazi kopnu. Okreće se prema kopnu i prikazuje lijepu, veliku pješčanu uvalu okruženu mnoštvom drveća, od kojeg je najviše bambusovog. Sad se približi brodu i prikaže Fisha kako baca sidro. Zatim se okreće i prikaže Sladea koji otvara vrata na brodu. Zatim svi Štakori izađu van na kopno. Darryl se oduševljeno baci na pijesak i legne na leđa. Sammy primijeti stablo kokosa i pokaže prstom na njega.

SAMMY: Kokos!

Svi Štakori krenu prema stablu kokosa i Slade strese nekoliko kokosovih oraha dolje. Fish, Trudy, Sammy i Salene pokupe te orahe i daju ih Lexu, koji ih pokušava razbiti udaranjem od obližnji kamen. Nakon nekoliko trenutaka Lex ih razbije i pruži ih ostalim Štakorima. Kamera sad prikazuje Sammyja, Lottie i Brady kako piju kokosovo mlijeko, te Amber kako pokušava dati malom Brayu da ga popije. Slade strese još nekoliko kokosovih oraha, a Štakori ih opet daju Lexu da ih razbije. On ih razbije i pruži Ellie, Trudy, May, Amber, Gel i Ruby, koje odmah počnu piti mlijeko. Ebony stoji kraj Gel i šapće joj nešto.

EBONY (tiho): Ljepotice! Čula sam da kokosovo mlijeko nije dobro za ten.
GEL (isto tiho): Šuti!
EBONY (dodirne Gelino lice): Je li ovo prišt? Ovo je neki novi, nisam ga ranije vidjela.

Gel dotakne lice tamo gdje ju je Ebony dodirnula i provjeri postoji li stvarno prišt za koji joj je Ebony rekla, a zatim se okrene i uvrijeđena ode dalje od njih. Ebony se nasmije, a kamera zatim pokaže Salene, koja je jedina primijetila što se dogodilo i ona prijezirno pogleda Ebony, koja uzvrati pogled uz bezobrazni smiješak.

16. scena

Svi koji su bili na brodu, osim Trudy i djece, koji se vide u daljini kako se igraju u pijesku dok ih Trudy pazi, sada sjede pod vedrim noćnim nebom okupljeni oko vatre koju je netko od njih zapalio. Jedu tropsko voće koje su ubrali i raspravljaju što dalje činiti.

LEX: Otok se čini prilično velik. Trebali bismo ga istražiti.
JAY: Slažem se. Trebali bismo potražiti što god bi nam dobro došlo. Ovo mjesto je dobro jer imamo hranu, ali još moramo potražiti vodu. Naravno, bilo bi dobro i da nađemo neko mjesto gdje bismo se mogli nastaniti.
SLADE: Podijelimo se u grupe i bacimo se u potragu.
AMBER: Dobra ideja. Kako ćemo se podijeliti?
JACK (pokaže prstom na jednu stranu): Sudeći prema položaju Sunca kada smo došli, tamo je istok, što znači da smo mi na jugu otoka.
LEX: Fish i ja ćemo na sjeveroistok.
LOTTIE: I ja bih isto.
AMBER: U redu. Znači, Lex, Fish i Lottie na sjeveroistok. Tko bi htio na istok?
MAY: Darryl i ja ćemo.
DARRYL: Može.
SLADE: Ja mogu na sjeverozapad.
SAMMY: Ja bih isto.
RUBY: I ja. Treba mi malo rekreacije da se oporavim od ozljede.

Kamera prikaže Ebony koja je prijezirno pogleda, ali začudo ne reagira.

JAY: U redu. Slade, Sammy i Ruby na sjeverozapad. Ostaju nam još sjever i zapad.
JACK: Čini mi se da mi nismo na samom jugu, nego da smo bliže jugozapadu. Oni koji ostanu ovdje mogu istražiti zapadnu stranu.
AMBER: Ram i ja ćemo onda na sjever.
RAM (pobuni se): Ali…

Amber ga prijeko pogleda, što ga ušutka.

LEX: Sve je riješeno.
SAMMY: A kad krećemo?
SLADE: Trebali bismo što ranije. Odgovara li vam sutra u zoru?

Nitko ne pokaže znakove neslaganja.

JAY: Dogovoreno. Sutra u zoru kreću istraživanja. A sad idemo spavati, treba nam odmora.

17. scena

Novi je dan. Kamera prikazuje Darryla i May koji prolaze prašumom, a ne shvaćaju da ih netko prati. Odjednom ta osoba izađe iza njih i oni se okrenu. To je Gel.

DARRYL (iznenađeno): Gel! Što ti tu radiš?
GEL: Ne mogu biti na istom mjestu gdje je i Ebony, pa sam pošla za vama.
MAY: Kakve su to gluposti? Vrati se tamo!
GEL: Ne želim! Molim vas, dozvolite mi da idem s vama.
DARRYL: Ali ostali bi se mogli zabrinuti za tebe.
GEL: Ne brinite, rekla sam Salene da ću poći s vama. Ona me može razumjeti.
DARRYL: Što se mene tiče, možeš ostati s nama. Što ti misliš, May?
MAY: U redu, ostani. Ali ako mi se budeš žalila da te nešto boli ili da ti se šminka umrljala, odmah ću te potjerati natrag.
GEL: Dobro.

May i Darryl se okrenu natrag i idu dalje, a kamera prikaže Gel koja iza Mayinih leđa radi grimasu.

18. scena

Čujemo zvuk disanja. Kamera prikazuje bose noge, samo sa špagama plemenskog oblika, kako bježi iz pustoši. Sad se kamera pomiče, i u daljini, ističući se u velikoj vrućoj pustinji, pojavljuju se strojevi iznad vrha brijega. Izgledaju kao veliki strojevi za radove na cesti. Ogromni su. I ne izgledaju posve kao da su s ovog svijeta. Izgledaju kobno i prijeteće. Unatoč tome što kamera ne prikazuje nikakve znakove života osim nogu u bijegu, postoji naznaka da netko pokušava pobjeći, da je očajan da pobjegne od tih strojeva.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 5:10 am

19. scena

Kamera prikazuje sunce iznad otoka, a zatim se približava mjestu gdje su se Štakori iskrcali. Vidimo bambusov štap zabijen u pijesak i čujemo nekoga kako razgovara.

JACKOV GLAS: Moću koju mi je dala neraspoložena Ellie proglašavam ovu zemlju zanimljivom Štakorima.

Kamera sad prikazuje Jacka i Ellie. Jack vješa Ellienu mokru suknju na vrh štapa, te to sada izgleda kao zastava.

ELLIE: A što te čini tako sigurnim da misliš da Štakori žele tu zemlju?
JACK (oduševljeno): Pogledaj uokolo. Ovo je raj!
ELLIE (pomalo razočarano): Možda tebi.
JACK (u šali): Pa, zastava mi se baš sviđa.
ELLIE: Jako smiješno.
JACK: Daj, Ellie. Suknja će ti se osušiti za tren…
ELLIE: Ne ismijavaj me.
JACK: Pokušavam te razveseliti. Nema više morske bolesti.
ELLIE: Morska bolest mi je draža od toga da ne znam gdje sam.
JACK: Sigurna si. Na suhoj zemlji, Ellie. Novoj zemlji.

Iznenada se čuje prodoran zastrašujući vrisak koji prekine idiličnu tišinu, a kamera prikaže Jacka i Ellie koji se okrenu oko sebe u strahu.

20. scena

Kamera se prebacuje na drugi dio plaže, gdje Trudy trči kroz vodu i baca zalihe hrane koje je nosila i histerično vrišti. Tad kamera prikaže Jaya i Ebony, koji su do struka u vodi i nose zalihe. Vidi se i brod koji je usidren u pozadini. Jay i Ebony ubrzanim korakom krenu prema Trudy u koju zabrinuto gledaju. Ona je sad ljuta, te i dalje trči prema plaži vrišteći. Kamera prikaže i Jacka i Ellie koji trče preko pješčane dine prema Trudy, koju i dalje prate Jay i Ebony. U kadru vidimo i Salene kako s Brady i Brayem sjedi u pjesku. Njih dvoje rade pješčane kule. Trudy se spotakne i padne na rubu vode. Jay, Ebony, Jack, Ellie i Salene trče prema njoj, skoro u jednakoj panici kao i ona.

SVI (nadopunjavajući se međusobno): Što je bilo?! Trudy?! Što se dogodilo?! Jesi li u redu?! Što nije u redu?!
TRUDY (zadihano): Tamo je bilo nešto! Bilo je… grozno!
JAY: Što je to bilo?! Trudy, pokušaj se smiriti. Reci nam. Polako.

Trudy pokuša napraviti kako joj je Jay rekao, ali je i dalje stvarno uznemirena. I unatoč tome što to govori, ne može vjerovati.

TRUDY: Ja… Gazila sam kroz vodu i iskrcavala zalihe, a onda je nešto pročešljalo uz moju nogu.
SALENE: Što?!
TRUDY: Ne znam. Baš ne znam. Bilo je sluzavo. I posve sklizavo… Kao zmija.

Trudy se zgrči na samu pomisao na to, a isto naprave i Salene i Ellie, čak i Jack.

EBONY (bez suosjećanja): Znači naš Lexy se vratio. Pliva. Ništa strašno…
SALENE (ljuto na Ebony): Ebony! Zar ne vidiš kako je uznemirena?!
EBONY (nastavlja svađu): A što je sa mnom? Zapela na otoku s grupom čudaka!
JACK: Nakon svih ovih dana na brodu uz tvoj jezik ni ja također ne uživam u tvom društvu!
EBONY: Odbij! Štreberko…
ELLIE (brani Jacka): Ne obraćaj mu se tako!
SALENE (umirujući): Prestanite vikati. Uzrujavate najmlađe.
JACK (i prije je vikao, a i sad): Ne derem se ja… Nego ona!
EBONY (i ona također): Ne ja! Miss Rajskog Otoka…
ELLIE: Samo začepi!
EBONY: Natjeraj me. Hajde. Uneredit ću ti tvoje lijepo malo lice…
JAY (nadvisujući njih): Dosta! Stavi joj samo prst na lice i…
EBONY: I što?! Vrištat će?!

Ali sad Trudy počinje vrištati, ovaj put čak još histeričnije nego u vodi. To prekine ostale u svađi.

SALENE: Trudy? Jesi li u redu?
JACK: Što je? Što sad nije u redu?!
TRUDY: Ne mogu se bojati više nego što se bojim, a nikoga nije briga za to…
EBONY: Postigla si to, curo! Glupačo!
TRUDY: Dosta mi je! Ne mogu to više trpjeti!

Salene pogleda Ebony, a onda Trudy koja je slomljena i nekontrolirano jeca, te je zagrli.

SALENE: Hajde. Sve je u redu. Nema potrebe da se tako uzrujaš.

Jay se pridruži Ebony, Ellie i Jacku.

JAY: Sve ovo… Tako nećemo ništa postići.
EBONY: Samo sam se šalila.
ELLIE: Ako se ne držimo zajedno i ne pomažemo si… Nemamo nade.
EBONY: Štakori. Svi za jednog i jedan za sve, zar ne?
JACK: Pleme je tu i za tebe, Ebony. Zato nemoj to uništavati.
ELLIE: Ali samo ako ti to želiš?
EBONY: Imam li izbora?
JAY: Želiš li preživjeti?
EBONY: Što misliš?
JAY: Nekad ti se divim, Ebony. Stvarno.

Jay pogleda prema Ebony, a zatim se okrene ostalima.

JAY: Bilo bi nam bolje da istovarimo sve zalihe prije nego se ostali vrate. Inače nitko neće preživjeti.

Jay, Ellie i Jack se odmaknu prema moru, a kamera zatim prikazuje Ebony koja ih prezirno gleda.

21. scena

Kamera prikazuje Amber i Rama dok se probijaju kroz prašumu. Amber je vidno nervozna, što i Ram primijeti.

RAM: Čini mi se da je netko malo nervozan.
AMBER: Nisam.
RAM: Ne, uopće. Vidim ti nervozu u očima.
AMBER: U redu, jesam.
RAM: Zašto?
AMBER: Ram, što se dogodilo s osobama koje su prikazane kao izbrisani?
RAM (hladno): Ne znam.
AMBER: Ne znaš?! Podsjećam te da si ti nekoć bio vođa Technosa.
RAM (nasmije se): Nije sve bilo kako je izgledalo. Ja sam bio samo glavni samo zato što sam ih okupio i što sam osposobio svu tehnologiju, ali ja nisam imao ništa s ljudima koji su bili oteti. Oni su avionima odvezeni na otoke na kojima su radili na plantažama i u tvornicama, te su ti proizvodi dolazili u grad gdje smo ih mi upotrebljavali.
AMBER: A ti ne znaš gdje su ti otoci?
RAM (već pomalo ljut zbog Amberinog stalnog zapitkivanja): Kvragu, ne! Ja sam bio mozak operacije, nisam mogao razmišljati o svemu. Ja sam bio prezauzet usavršavanjem laserskih pucaljki i razvijanjem virtualnog svijeta da bih zamarao mozak glupostima poput tih gdje su smješteni zarobljenici.
AMBER (ljuto): Glupostima? Ram, tamo su zarobljeni nečiji prijatelji, članovi obitelji, to nisu samo zarobljenici. Zarobljeno je i nekoliko članova našeg plemena, moj muž…
RAM (prekine je): Tu smo, dakle? Došli smo na nepoznat otok pa se brineš da bi mogla naći muža, a ne znaš što s Jayem?

Amber šuti.

RAM: Znači tako je. E, tu ti ja ne mogu pomoći. Možeš se samo nadati da je ovo pravi otok i da ćemo ovdje pronaći tvog muža. A što se tiče Jaya… Tu ti još manje mogu pomoći.

Kamera prikaže zamišljenu Amber i onda se zacrni i prelazi na iduću scenu.

22. scena

Kamera prikazuje Lexa, Lottie i Fisha koji prolaze puteljkom u blizini prašume. Lex i Fish su ispred, a Lottie malo zaostaje.

LEX: Hajde, Lottie! Takvim tempom nećemo istražiti otok za godinu dana!
LOTTIE: Znam, ali jednostavno ne mogu ići vašom brzinom! Možete li me ostaviti ovdje, a kasnije se vratiti po mene?
FISH (Lexu): Možda je to malo opasno, ne znamo što joj se može dogoditi.
LEX: Znam, ali ona je snalažljiva, a i mi ćemo požuriti. Ali opet, otok je neistražen… (Sad počne glasnije govoriti da ga i Lottie čuje.) Lottie, smijemo li te ostaviti bez straha da će ti se nešto dogoditi?
LOTTIE: Ne brinite, bit će sve u redu!
LEX: Držimo te za riječ!

Lex i Fish izađu iz kadra, a kamera sad prikaže Lottie kako sjeda naslonjena na veliki kamen. Kamera prikazuje neke znakove urezane u kamen, ali Lottie ih ne primjećuje. U tišini koja je nastala čuje se žubor vode i Lottie na to reagira. Ustane i krene na drugu stranu kamena. Tamo primijeti vodu koja curi iz njega. Odmah stavi ruke i počne piti.

23. scena

Kamera prikazuje May, Darryla i Gel kako prolaze prašumom. Fokusira se na Gel, koja vidno umorna sjeda na zemlju.

GEL (umorno): Čini mi se da smo već peti put na istom mjestu. Sigurno se cijelo vrijeme vrtimo u krug.
MAY: I ja mislim. Darryle, ti sigurno znaš kuda idemo?
DARRYL: Siguran sam da smo ovdje prvi put.
GEL: A zašto mi se onda čini da sam ovo već ranije vidjela?
DARRYL: U prašumi se sve čini isto. Vjerujte mi, znam kuda idemo.

Kamera prikazuje Gel kako ustaje i ona i Darryl kreću dalje, a May ostane iza njih. Darryl se okreće prema njoj.

DARRYL: May, hajde!
MAY: Idite vi, stići ću vas!

24. scena

Čuje se zaglušujuća buka motora i kotrljajućih strojeva. Kamera prikazuje divovski kotač koji lomi barikadu od već slomljenog metala. Veliki stroj se penje na metal i kako se kamera udaljuje polako nam otkriva ostale strojeve, buldožere i cestovne strojeve kako ulaze u dio pustoši koji izgleda skoro kao neki nerealni stadion, ali također podsjeća i na mjesto za uništavanje auta. Metalna barikada se sad vidi kao veliki krug. Izvan kruga su goleme dizalice koje izgledaju poput futurističkih metalnih dinosaura blizu strojeva-gledatelja koji zauzimaju svoja mjesta među hrpom metala i gledaju dok se dva stroja u središtu okreću jedan prema drugom, spremni za okršaj. Svi vozni dijelovi strojeva su zacrnjeni čađavim staklima i ne vidimo nikakve tragove ljudskog života (vozače), samo strojeve. Unatoč tome što su slični našem svijetu, nešto je na njima futurističko, prijeteće. Nešto u njihovom pogledu. Prebacuje se na drugu kameru koja nam otkriva iste noge u trku koje smo ranije vidjeli, koje sada skaču. Iznenada nam se otkriva cijelo ljudsko biće, ali ono izgleda skoro neljudski. Polovično je maskiran, sa željeznom kacigom i rogovima na njoj. Nosi krzneni kostim s plemenskim oznakama srebrnih munja. Sad je zaprepašten, očajan da izađe iz vidokruga. Zaustavi se samo da baci kratki pogled na stadion i strojeve u daljini. Posebno na dva buldožera, koji moćno nasrću jedan na drugog i sudaraju se uz škripu razderanog metala.

25. scena

Kamera prikazuje Sladea, Ruby i Sammyja kako se probijaju kroz prašumu.

SAMMY (oduševljeno): Ovo je tako zanimljivo!
SLADE: Na što misliš?
SAMMY: Na istraživanje prašume. Nikad ne znamo što nas čeka i svaki trenutak je tako napet.
RUBY: Kao i cijeli svijet u kojem živimo. Sad bih radije sjedila kod kuće u udobnom naslonjaču i gledala omiljenu seriju, ali ne žalim se.
SAMMY: Ja drugačiji svijet skoro niti ne poznam.
RUBY: Bilo bi tako lijepo opet ići u školu, koliko god smo je svi mrzili dok je postojala.
SAMMY: Ja nikad nisam išao u školu.
RUBY: Nadam se da ćemo jednog dana stvoriti svijet koji će biti kao prije virusa.
SLADE: Pusti sad to, moramo biti sretni što smo uopće živi.
RUBY: Da, s obzirom ono što se dogodilo našim roditeljima i mnogim prijateljima, možemo zaključiti da smo ustvari veoma sretni.

Kamera mijenja kut i prikazuje Sladea kako se baca i ruši Sammyja i Ruby na pod, a iznad njih proleti velika metalna kugla.

SAMMY (iznenađeno): Što je ovo?!
SLADE (napeto): Tiho!

Kamera prikaže Ruby, Sammyja i Sladea kako leže na zemlji i napeto osluškuju. U daljini se čuje buka nekih strojeva. Kamera se usredotoči na Sladea.

SLADE (nemirno): Nismo sami ovdje.

KRAJ EPIZODE

Amber
BETH ALLEN

Jay
JAMES NAPIER

Lex
CALEB ROSS

Ebony
MERYL CASSIE

Jack
MICHAEL WESLEY-SMITH

Ellie
JENNIFER JEWELL

Ram
TOM HERN

Ruby
FLEUR SAVILLE

Salene
VICTORIA SPENCE

Trudy
ANTONIA PREBBLE

May
LAURA WILSON

Slade
MATT ROBINSON

Darryl
JOSEPH CRAWFORD

Gel
VICKY RODEWYK

Sammy
LUCAS HAYWARD

Lottie
BETH CHOTE

Fish

Brady
GEORGIA-TAYLOR WOODS

Baby Bray
ADAM SONDEJ
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 5:12 am

Eto, to je 1. epizoda, nadam se komentarima...

Ne želim se nametati, ali mislim da bi možda bilo bolje da imam podforum za svoju seriju pa da svaka epizoda ima svoj topic, ovako je možda prenatrpano.
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 7:36 am

nemogu vjerovati ali procitao sam sve !!!

ODLIČNO !
bas zanimljivo si ovo napisao, samo tako nastavi Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 3:37 pm

Hvala! Ako imaš neke želje slobodno reci, razmotrit ću ih sigurno.

Sad očekujem i ostale da komentiraju.
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySat Apr 11, 2009 4:17 pm

Da! imam zelju! ajd sad sve fino organizuj i pocni sa snimanjem!
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

i veoma mi svidja sto si istakao Ram-ov sarkazam Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 12, 2009 3:58 am

Da, samo trebam privoliti glumce i nema problema...

Ramov sarkazam se sam ističe, ne moram ja tu previše radit.
Back to top Go down
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 12, 2009 12:40 pm

Svaka cast,kako ti uspjeva da se sjetis toliko toga iz proslosti,onoliko sjecanja,SVAKA CAST!

Samo tako nastavi,nemam zamjerke Very Happy


ps ajde da zovemo cloud 9 da nastave sa ovim Very Happy
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 12, 2009 4:04 pm

Ma ja sam čitao druge nastavke na stranim stranicama na kojima sam nalazio ta sjećanja i samo ih prevodio na hrvatski.

Hehe, rado bih snimao, samo kad bi to bilo imalo blizu realnosti...

E da još i ndmin komentar čujem, a i od Anchy, od Forgotten, samo dajte, ja komentare obožavam, a želje i prijedloge razmatram i pokušavam uzeti u obzir.
Back to top Go down
ndma11 - tribe boy
Salene (grown person) Congrats!!!
Salene (grown person) Congrats!!!
ndma11 - tribe boy


Број порука : 913
Age : 32
Omiljeni Lik : Tai San
Registration date : 2009-03-07

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyMon Apr 13, 2009 1:41 am

Ja nikako da pročitam,valjda ću večeras, pa ću ti reći komentare...
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyMon Apr 13, 2009 4:06 pm

E ndma, razočarao sam se... Ja svako veče čekam tvoj komentar i nikako ga dočekat.

A sad je i Misty tu, pa se nadam da će i on pročitat i komentirat.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 26, 2009 5:48 am

Shvatio sam da ndma očito niti neće ovo čitati, pa onda pitam jel može idući nastavak ako su svi zainteresirani pročitali?
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 26, 2009 8:26 am

samo ti daj nastavak Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 26, 2009 1:27 pm

Ok, samo još nekoliko scena nedostaje da ga upotpunim, a onda ću ga postavit.
Back to top Go down
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptySun Apr 26, 2009 2:04 pm

Mi čekamo Very Happy
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Anita92ns
Dal (serious teenager)
Dal (serious teenager)
Anita92ns


Број порука : 197
Age : 31
Location : Novi Sad
Omiljeni Lik : jaoo pa ja ih sve volim!!!!
nemam omiljenog
Status : Smile)
Registration date : 2009-04-30

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyMon May 11, 2009 3:15 pm

eee svaka ti cast! extra je :bravo: :bravo: :bravo:
eee kako bi bilo extra da bas postoji i snimljeno...joooj Sad
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyMon May 11, 2009 3:24 pm

A štaš... Samo ti čitaj i zamisli da je snimljeno, i to je nešto... I komentiraj naravno.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyThu Jul 09, 2009 4:55 am

Super je za sada!
Jako mi se sviđa. Pročitaću i drugu epizodu. Da li ti još uvek radiš na ovome?
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyThu Jul 09, 2009 3:59 pm

Radim. Trenutno pišem 3. epizodu. Prestao sam jedno vrijeme, ali s oživljavanjem ovog foruma mi se vratila i želja za Plemenom pa nastavljam dalje.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyThu Jul 09, 2009 4:25 pm

Samo ti to nastavi, dobro ti ide.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyThu Jul 09, 2009 4:26 pm

Ti čitaj dalje, dobro tebi to ide.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyThu Jul 09, 2009 4:27 pm

Naravno da hoću!
Back to top Go down
Amber2009
Brady (still a baby)
Brady (still a baby)
Amber2009


Број порука : 27
Age : 30
Location : Osijek
Omiljeni Lik : Amber
Status : ----
Registration date : 2009-07-21

Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. EmptyWed Jul 22, 2009 6:57 am

Ti sigurno imaš talenta.
Ovo je stvarno jako dobro.
I da,bilo bi odlično kad bi mogli naći ekipu i stvarno to snimiti.
Back to top Go down
Sponsored content





Epizoda 1. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 1.   Epizoda 1. Empty

Back to top Go down
 
Epizoda 1.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Epizoda 2.
» Epizoda 3.
» Najbolja epizoda...
» Slike epizoda iz svih 5 sezona

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Tribe Balkan :: The Tribe - Mallrats Caffe :: Fan fictioni-
Jump to: