The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Tribe Balkan Fans
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Epizoda 2.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 2:28 pm

1. scena

Kamera prikazuje džunglu i njene stanovnike. Prikazuje divlju svinju koja prolazi džunglom, a zatim se prebacuje na egzotične ptice, te na kraju na insekte. Ne čuju se nikakvi zvukovi osim cvrkuta ptica. Onda nam kamera prikaže Amber i Rama koji si probijaju put kroz gustu prašumu. Fokusira se na njihova lica, u kojima vidimo očit umor, naročito kod Rama.

RAM: Koliko još?
AMBER: Samo malo dalje, Ram. Onda se možemo vratiti natrag.
RAM: To si rekla i prije pola sata.
AMBER (promijeni temu): Želiš li jesti?

Kamera prikaže Amber koja se zaustavi pokraj lišća i proučava njega i bobice..

AMBER (u dilemi) : Pitam se jesu li jestive. Ne. Ako si u dvojbi, ne.

Kamera se polako udaljava i sad je i Ram ponovno u kadru. Prikazuje njih dvoje kako nastavljaju sjeći gusto bilje i krčiti si put.

RAM (ljuto): Mrzim ovo!
AMBER: Ni ja to baš ne volim. Naročito ne kad ti stalno cviliš.
RAM: Da, pa, nisam baš fizički radnik. Više preferiram raditi mozgom.
AMBER: Onda nisi trebao ići u provjeravanje područja.
RAM: Podsjećam te da se nisam dobrovoljno javio. Ti si me prijavila.
AMBER: Samo zato što nisi pomogao istrpavati stvari s broda.
RAM (pomalo bahato): To je zato što sam ja mislilac, Amber. Ostali rade. Ja mislim.
AMBER (već pomalo iznervirana): Ako ne istražimo područje i ne pokušamo saznati gdje smo, gdje ti misliš (naglasi ''misliš'') ukopčati svoj ljubljeni kompjuter?
RAM (i on se razljuti): Sigurno ne nigdje ovdje!

Kamera se usredotoči na njegovo lice s ljutitim izrazom, a zatim se okreće u pravcu njegovog gledanja. On zuri u napuštenu džunglu i bez imalo zanosa nastavi sjeći prašumu. Zatim se kamera prebaci na Amber koja si također krči put gledajući u Rama i ne može si pomoći da se lagano ne nasmije.

2. scena

Kamera sad prikazuje plažu na kojoj su se smjestili Štakori. Približi se Jacku koji stoji ispod drveta kokosa. Jack baci štap visoko na drvo i stisne ruku u zraku da bi pokazao zadovoljstvo. Ali odjednom iznenada skoči i izmakne se kad štap, ali ne i kokos, padne s drveta i skoro ga pogodi. Zatim kamera prikaže i Ellie, koja u blizini skuplja kokosove plodove sa zemlje. Ona se nasmije Jackovim neuspješnim nastojanjima, priđe mu, zagrli ga i kratko ga poljubi, na što se on iznenadi.

JACK (iznenađeno): Hej, čemu sve to?
ELLIE: Samo zato što si to ti. Volim te, Jack.
JACK (našali se): I ja se isto volim… O, i tebe isto.
ELLIE (nastavi šalu): I ne možeš zamisliti nikoga s kim bi radije bio izgubljen nego sa samim sobom.
JACK: Pa tu si ti… I Ebony.

Zatim se kamera malo udalji i prikaže ih kako oboje skupljaju kokosove orahe sa zemlje.

ELLIE: Ne spominji mi nju, molim te.
JACK: Morat ćemo je držati na oku. Čini se da je stvarno zapela za Trudy.
ELLIE: Ne samo za Trudy. Za sve! Uključujući i mene!
JACK: Pa, da bi došla do tebe mora prvo proći kraj mene. A ja ću joj pokazati nekoliko stvari o sukobljavanju s nasilnicima.
ELLIE: A kad si ti bio ratnik?
JACK: Nikad. Ali znam kako se bježi!
ELLIE: Ali ne znaš kako srušiti kokose. Ellie - pet, Jack - nula!

Kamera se usredotoči na Elliene ruke u kojima ponosno drži kokosove orahe koje je prikupila.

JACK: Znači da ti radiš piće!

Kamera se zatim prebaci na dio plaže nedaleko od Jacka i Ellie, u pozadini vidimo njih dvoje u pokušajima da sruše kokose, a u prvom su planu Trudy i Salene koje sjede pokraj Brady i malog Braya. Brady i mali Bray se igraju u pijesku dok Trudy i Salene pletu palmine listove i rade grubu nadstrešnicu. Zatim se kamera okrene i prikaže Ebony koja sjedi u blizini i crta kartu u pijesku.

EBONY: Što mislite gdje bismo mogli biti? U Pacifiku?
SALENE: Nemoguće.
EBONY: Australazija, možda.
SALENE (ljuto): Mislila sam da je nemoguće da ja ovdje sjedim i sve radim dok se ti igraš škole.
EBONY: Škole? Fuj! Ne spominji mi tu riječ. Nikad mi nije dobro išla geografija niti išta slično…
SALENE (prekine ju): Možda zato što si bila lijena!
EBONY: Ne, jednostavno nisam bila zainteresirana.
TRUDY: Ako si zainteresirana za neko cool mjesto za prespavati večeras onda bi nam možda mogla pomoći.
EBONY: Pod zvijezdama… To bi bilo cool!
TRUDY: Ali ne bi bilo natkriveno. Hajde! Treba biti barem malo sjene za najmlađe.
EBONY (sarkastično): Jesi li ikad čula za ispod drveća?
SALENE: Ponekad si toliko jadna. Stvarno jesi.

Kamera se okrene prema Brayu i Brady. Bray počne plakati, a za njim i Brady.

TRUDY: Možeš li nam barem pomoći s Brayem i Brady?
EBONY: Ja im nisam mama.
SALENE: To neće zaustaviti potrebu da ih se pazi… Da, i ako bi mogla provjeriti Brayevu pelenu. Mislim da bi je možda trebalo promijeniti.

Salene podigne malog Braya i pruži ga u ruke Ebony koja očigledno izgleda bolesno. Kamera se podigne i prikaže Salene i Trudy koje izmijene osmijehe. Zatim im se pridružuju Jack i Ellie.

JACK: Dakle, tko je žedan?
SALENE: Mislim da smo svi, Jack. Pogotovo Bray i Brady.
JACK: Onda svježe kokosovo mlijeko za sve… Zahvaljujući Ellie.
ELLIE: Trebamo ih prvo razbiti, Jack.
JACK: Ah, da. Prvo razbijemo, onda točimo. Znao sam da nešto nedostaje.

Kamera prikazuje Jacka u pokušaju da razbije kokos od kamen, no ništa se ne dogodi. Kokosov orah ostane netaknut.

JACK (našali se): Možda mu treba narediti da se otvori.

Svi se naglo okrenu i pogledaju Jaya koji se vidi u daljini blizu drveća kako maše i nešto pokazuje.

JAYEV GLAS: Hej, svi! Ovdje! Pogledajte što sam našao!

Kamera prikaže ostale koji razmjene zbunjene poglede. Svi se ustanu i krenu prema Jayu koji se okrene, čučne i pruži ruku prema nekom ogromnom kamenju i stijenama obraslima gustim biljem. Zatim se kamera prebacuje na ono što Jay vidi. To su grube oznake koje izgledaju skoro kao crteži. To su obrisi strojeva.

3. scena

Kamera sad prikazuje pustoš. Čujemo pucanje škripajućeg, razderanog metala, dok se dva gigantska buldožera ponovno sudaraju. Sad kamera prvi put čisto prikaže tešku mašineriju i strojeve koji su još uvijek u stadionu poput kruga obilježenim hrpama metala i starim, trulim vozilima. Svi strojeve ''gledaju'' kako se dva stroja u sredini međusobno sudaraju i hrvaju. Kamera onda prikazuje barbarskog izviđača koji motri na strojeve, ovaj put s druge povoljne pozicije. Pogleda u Sunce kroz malu napravu sa žicama. Da se nagovijestiti da provjerava vrijeme ili neke lokacijske koordinate. Ponovno baci kratak pogled na strojeve u daljini, a onda brzo čučne iza otpada vozila i utipka informaciju u mali računalni uređaj. Zatim uzme drugu napravu s pojasa, digne ruku visoko i ispali bljesak koji ode visoko u nebo.

4. scena

Kamera sad prikazuje palaču koja izgleda više kao hladni hotel s pet zvjezdica u propadanju. Kamera se približava i uđe kroz prozor sobe u sredini palače. Unutra vidimo dečka koji odsutno pilji u bljesak u daljini. On ima oko četrnaest godina i izgleda zadivljujuće, poput neke vrste teen-idola ili boga. Sav je obučen u crnu kožu, koja se slaže s njegovom kosom crnom poput katrana. Ali njegove oči izgledaju skoro srebrno. Iste su boje i oblika kao plemenska oznaka munje koja se vidjela prije na barbarskom izviđaču. Nešto je daleko i hladno u njegovom pogledu dok gotovo poput robota zuri u bljesak.

5. scena

Kamera prikazuje Rama i Amber koji si još uvijek raščišćavaju put kroz džunglu koja se čini beskonačnom. Njihovu pažnju zaokupi bljesak u daljini, te se pogledaju i razmijene zbunjene poglede. Tada iznenada čujemo daleke zvukove pjevanja i ritmičkog bubnjanja. Izrazi na Ramovom i Amberinom licu se naglo promijene iz zbunjenih u uplašene.

RAM: Čuješ li i ti to ili sam u virtualnom prostoru?
AMBER: Nisi. I ja to čujem.

6. scena

Kamera se prebaci na plažu. Vidimo Jaya, Trudy, Ebony, Salene, Jacka i Ellie, te u blizini Brady i malog Braya, kako gledaju u bljesak u daljini, koji sad slabi i pada.

SALENE (iznenađeno): Što mislite, što bi to moglo biti?
JACK: Izgleda kao… bljesak kojim se doziva upomoć.
TRUDY (šokirano): Možda su ostali u nevolji!
ELLIE: Mogli bismo mi biti u nevolji, Trudy. Ostali nisu ponijeli ništa što bi izazvalo bljesak, zar ne?
JACK: Koliko ja znam, ne.
EBONY: Dakle… Gdje god bili, ovdje postoji život.
TRUDY (i dalje u strahu): I smrt.
JAY: Smirite se.
TRUDY: Nije lako s tim… stvarima… koje si ranije pronašao.

Kamera prikaže Trudy koja baca kratki pogled na grube oznake na ploči ogromnog kamena.

JAY: Pitam se što predstavljaju. Izgledaju skoro… primitivno.
TRUDY: Prije bih rekla čudno.
JACK: Nisu svakodnevni, ali što znače ti znakovi ili tragovi?
JAY: Nemam pojma, Jack. Možda su čak… drevni.
JACK (nešto mu je sinulo): Hej! Možda smo otkrili novu civilizaciju! Ne bi li to bilo zgodno?!

Kamera pobliže prikaže Jacka na čijem licu se da očitati da mu se sviđa njegova pomisao i da ga zanima, ali zatim se prebaci na ostale koji se i dalje čine veoma zbunjeni.

ELLIE: Ovisi tko su. I što su!
SALENE: I jesu li još uvijek tu.
JACK (dramatizira): Mislite da… Nismo s-a-m-i!
JAY: Nemoj odmah davati zaključke, inače ćeš uplašiti sve ovdje.
JACK: Oh, i ja sam uplašen.
SALENE: I ja.
ELLIE: Također.
TRUDY: Ja isto. Ništa čudno.
JACK: Ali ja se inače ne uplašim. Volim kad je sve logično.
JAY: Mora postojati logično objašnjenje.
EBONY: Tako je. Netko je bio ovdje prije. I još uvijek je, Jay. Kao onaj tkogod je ispalio onaj bljesak.

Kamera prikaže sve njih u jednom kadru. Svi oni izmijene zbunjene poglede.

ELLIE: Nadam se da su ostali u redu.

7. scena

Kamera prikaže Darryla, May i Gel u prašumi. Gel malo zaostaje za njima.

GEL (umorno): Bole me noge…

Vidi se da Gel očekuje reakciju svojih suputnika, a zatim kamera prikaže njih. Oni samo preokrenu očima, ali nastave dalje. Vidjevši da nije ništa postigla, Gel nastavi jadikovati.

GEL: Imamo li još vode? Umirem od žeđi.

Kamera prikaže Darryla kako skida torbu s ramena i iz nje vadi kanistar s vodom, koji nije ni do pola pun. Pruži ga Gel, koja odmah nagne i počne piti.

DARRYL: Ostavi i nama malo, to je sve što imamo.
GEL (odmaknuvši kanistar od usta): Bolje da nisam ni išla.
MAY (iživcirana Gelinim zanovijetanjem): Nitko te nije tjerao, mogla si ostati u kampu.
GEL: Znam, ali…
DARRYL: Ebony?

Kamera prikaže Gel, koja samo kimne glavom. Pruži kanistar Darrylu i na nekoliko trenutaka nastane tišina. Gel se ogleda oko sebe.

GEL (umorno): Dala bih se okladiti da smo ovdje već bili.
MAY: I meni se tako čini. Pričekajte me ovdje.

Kamera prikaže May koja ode nekamo, a zatim se okrene prema Darrylu i Gel koji nastavljaju razgovor.

DARRYL: Vjeruj mi, Gel. Zar misliš da ne bih shvatio da ponovno idemo istim putem?
GEL: Ne mislim, samo mi se ova prašuma čini svuda jednaka…
MAY (ljuta prekida Gel): Ne, ovdje smo već bili. Darryle, budalo, nemaš pojma što radiš!
DARRYL: A kako ti to znaš?
MAY: Dođite za mnom.

Kamera prikaže Gel i Darryla kako kreću za May i dolaze do velikog drveta. Zatim kamera na njemu prikaže veliki urezani X.

MAY: Vidite? To sam urezala kad smo zadnji put bili ovdje.
GEL: Što?!

Kamera prikaže Gel koja lagano udara Darryla u rame. Kamera prikaže njegovo lice. Izgleda da mu je prilično neugodno.

MAY (bijesno): Darryle, jednostavno ne mogu vjerovati da možeš biti toliko glup!

8. scena

Kamera je sad unutar palače. Prikazuje djevojku koja trči niz hodnik prema dečku koji sjedi pokraj vrata. Vidi se da je palača nekoć bila vrlo raskošna, ali je sad u raspadu. Djevojka ima oko četrnaest godina i izgleda egzotično lijepa. Njena kosa je doslovno plava i ima urezane srebrne munje u kosi. Njena odjeća je dizajnirana kao iz budućnosti, ali ipak izgleda plemenski i kao da je napravljena od plavog satena. Ona joj prianja uz njenu odličnu figuru kao svila. Dečko odmah ustane i zatvori ulaz dok djevojka prilazi. On je odjeven kao barbar od prije nekoliko scena i također izgleda kao da nije posve čovjek, izgleda primitivno s krznenom odjećom i kacigom s rogovima. Ima oko četrnaest godina i velik je za svoje godine. S jedne strane lica ima ožiljak. Kakva god to ozljeda bila, unakazila mu je lice do te mjere da izgleda odbojno, skoro groteskno. On svojim obujmom zauzme cijeli ulaz stavom koji plaši i djevojka duboko udahne u rastućoj frustraciji.

DJEVOJKA: Gledaj, ja znam da ti moraš štititi gospodara, Shadow. Ali ne od mene. Ja prijatelj. Razumiješ? P-r-i-j-a-t-e-lj.

Kamera prikaže dečka čije je ime očito Shadow. On samo hladno bulji u djevojku.

DJEVOJKA: Miči se! Hajde! Makni mi se s puta! Odmah!

Djevojka gurne Shadowa i laktom ga udari u trbuh, ali zbog njegove veličine i snage on se ni ne pomakne, ali zareži, više iz obrane nego iz ljutnje, kao opasni pas koji reži i upozorava te da se držiš podalje.

DJEVOJKA: Ovo me već polako zamara, Shadow. I neću to trpjeti kad god hoću vidjeti Flamea. U redu? Možeš imati gozbu… ali samo još ovaj put. Onda to završava. Gotovo. Kraj.

Zatim kamera prikaže djevojku kako vadi iz svoje torbe s ramena neku hranu, koja izgleda kao neobrezana kriška kruha, i baca je uvis. Shadow je pohlepno uhvati. Režeći, grozničavo i luđački rastrga kruh i uzme ogroman zalogaj. Tako ostavi ulaz slobodan i djevojka uđe kroz njih.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 2:30 pm

9. scena

Djevojka priđe dečku u crnoj koži, čije je ime rekla u prošloj sceni, Flame. On i dalje odsutno zuri kroz prozor.

DJEVOJKA: Moramo učiniti nešto po pitanju Shadowa. On jednostavno odbija izvršiti svaku naredbu koju mu dam.
FLAME: Možeš li ga kriviti? Zatvoren je ovdje gore, dan za danom. To je kao zatvor.
DJEVOJKA: Svi moramo platiti cijenu, Flame. A ako Shadow ne počne slušati moje naredbe, onda…
FLAME (prekine je): Onda što?
DJEVOJKA (oprezno i tiho): Mogli bismo ga se riješiti.
FLAME (pomalo ljuto): Ako on ide, idem i ja! Onda bi ti imala problema, ne bi li?

Kamera prikaže djevojku kako pažljivo i manipulativno odmjerava Flameovu reakciju.

DJEVOJKA: Mogao bi raditi na plantaži. Barem bi bio na otvorenom zraku… Slobodan.
FLAME: Ne.
DJEVOJKA: On nije igračka, Flame. Imovina. On je ljudsko biće.
FLAME: Želim zadržati Shadowa. Ti možda imaš problem s njim, Harmony, ali… On je moj!
HARMONY: Hej, ako želiš zadržati Shadowa, zadržat ćemo ga. Ja mogu srediti svaki problem koji imam s njim dok si ti god sretan.
FLAME: Sretan? Valjda. Možda sam samo sretan što sam u depresiji.
HARMONY (nastavi s ulizivanjem): Što god želiš, Flame.
FLAME (nakon kratke pauze): Vidio sam bljesak ranije.
HARMONY: I mislila sam da bi mogao. Nešto se događalo u Desetoj zoni. To ti ne smeta?
FLAME: Ovisi. Deseta zona. Mora da se strojevi približavaju.
HARMONY: Naredila sam osiguranju stanje pripravnosti, Flame. Opusti se. Ne moraš se zabrinjavati ni oko čega. Možda se osjećaš kao da si u zatvoru… Ali barem si slobodan. Nitko… I ništa… Ne može nikada ući unutra…
FLAME: Niti ja ne mogu van.

Kamera prikaže Harmony na čijem se licu pojavi hladni smiješak. Flame je pogleda i uzvrati lažnim smiješkom. Prema izrazu na njegovom licu se vidi da je očito u nevolji i da ga Harmony nije uspjela baš uvjeriti da je siguran.

10. scena

Kamera sad prikaže primitivne gravirane obrise strojeva na velikom kamenu, slične onima koje su ranije vidjeli Štakori. Čuju se zvuci pjevanja i bubnjanja u ritmu. Kamera se sad malo udalji i otkrije da je kamen više nalik nekom spomeniku. Zatim se kamera još udalji i vidi se pleme maskiranih figura koje plešu i skaču oko spomenika, kao da ga štuju. Izgledaju sasvim suprotno od svih ljudskih bića koje smo dosad poznavali. Izgledaju kao domoroci.

11. scena

Kamera prikazuje Lexa i Fisha kako idu kroz prašumu.

FISH (umorno): Cijeli dan nismo ništa pili. Skapavam. Ako uskoro ne popijem ništa, dehidrirat ću.
LEX: Prestani kukati, znam kako ti je. I meni je tako.

Kamera se okrene na drugu stranu i prikaže Lottie koja im prilazi.

LOTTIE (pozove ih pokretima ruke): Lex! Fish! Našla sam izvor!
LEX (iznenađeno): Gdje?
LOTTIE: Blizu mjesta gdje ste me ostavili.
FISH: Vodi nas odmah!
LOTTIE: Pođite za mnom!

Kamera prikaže Fisha i Lexa kako užurbanim korakom idu u smjeru u kojem ih Lottie vodi.

12. scena

Kamera prikazuje Amber i Rama kako se potajno kreću kroz lišće. I dalje se čuje daleka pjesma i bubnjanje u ritmu.

AMBER (uplašeno): Mislim da bismo se trebali vratiti, Rame.
RAM: Nikad nećeš otkriti nove horizonte ako nisi dovoljno hrabar da izgubiš pogled na obalu.
AMBER: Oh, veoma poetično. Ja sam već ''izgubila pogled na obalu''. I voljela bih znati samo malo više o tome gdje smo…

Bubnjanje i pjesma se ponovno čuju.

AMBER: … I tko su oni.
RAM: Poslušaj taj ritam. Zvuči cool.
AMBER: To ne znači da su ljubazni.
RAM: Također ne znači niti da nisu.

Sad se kamera malo udalji i pleme koje pleše postane vidljivo. Kamera sad prikaže Ramov i Amberin pogled s visine na maskirane figure u daljini koje plešu i pjevaju oko spomenika. Kamera se onda usredotoči na Rama i Amber koji zainteresirano i pomalo uznemireno motre kroz lišće.

RAM: Hajde. Idemo se spustiti dolje i provjeriti ih.
AMBER (uznemireno i sarkastično): I reći što? Bok! Oprostite na smetnji, ali mi smo upravo stigli na vašu zemlju izdaleka i pitamo se možete li nam preporučiti neko mjesto za ostati.
RAM: Što je rekao Kristofor Kolumbo ili neki drugi istraživači?
AMBER: Ja nisam istraživač…
RAM: Oh, ja mislim da jesi, Amber. Svi smo otkako smo plovili i stigli ovdje.
AMBER: Želim se vratiti natrag svome djetetu.
RAM: U redu. Pošalji mu pusu od ujaka Rama. Vidimo se kasnije.
AMBER: Rame, trebali bismo se držati zajedno.
RAM: Tako je. Idemo.

Kamera prikaže Rama koji polako i oprezno krene. Zatim se okrene i prikaže Amber kako ljuta duboko uzdiše.

13. scena

Kamera prikazuje prelomljeni trs koji je svezan na kraj štapa i bačen je na grane drveta. Onda se okrene i prikaže Jaya, Salene, Trudy, Jacka i Ellie kako vuku trs koji je svezan za ostalo trsje i služi kao kolotur da bi se podigao krov njihovog privremenog skloništa pod drvećem.

JAY: Čvrsto… Samo još malo… Dobro, to bi trebalo biti to.
JACK: Dobrodošli kući.

Kamera prikaže sve njih kako stoje i dive se skloništu, ali Ellie ne izgleda tako oduševljena i ona ukazuje na to da je brod još uvijek usidren.

ELLIE: Zar ne bismo prvo trebali pokušati maknuti brod ovuda, a onda se brinuti o skloništu?
JACK: Prioriteti.
ELLIE: Točno! Mislila sam da smo ovdje posve sami.
JAY: To ne mora predstavljati problem.
TRUDY: Ovisi imamo li posla s neprijateljima… Ili prijateljima.
JAY: Preživjeli smo ranije i opet ćemo preživjeti.
JACK: Tako je. Mi smo Štakori, sjećate se?

Kamera prikaže Jackovo lice u kojem vidimo da on pokušava i sebe uvjeriti u to jednako koliko i druge. Zatim se kamera odmakne i sve ih prikaže, ali nitko se ne čini posve uvjeren.

SALENE: U drugoj zemlji…
TRUDY: Koja bi mogla biti tisućama milja daleko od doma za koji svi znamo.
JACK: Ovo je sada naš dom.
ELLIE: Ne bih ovo baš zvala domom.
JAY: Dosta je bilo, ljudi!
ELLIE (sarkastično): Ne znamo čak niti gdje smo, pa zašto bismo se onda brinuli?
JACK: Ovdje bi čak moglo biti i odraslih.

Kamera prikaže njihova lica, koja ova pomisao zainteresira.

SALENE: Odraslih?!
JACK: Nikad se ne zna.
JAY: Prekinite, molim vas! Sve o čemu bismo sad trebali razmišljati je dovršavanje skloništa i onda pronalazak nečega za jelo. Ne trebamo puniti svoje mozgove smećem i sumnjama.
JACK: Nije savršeno, ali uobličit ćemo ga u trenu.

Kamera prikaže Jaya koji baci pogled na Jacka.

JACK (shvativši što je rekao brzo doda): Sklonište, na to sam mislio. Ne na naše mozgove.
JAY: Onda se bacimo na posao! Sve što sad trebamo je još malo lišća sa svake strane i onda bismo trebali biti gotovi.

Kamera prikaže kako svi oni nastave stavljati velike listove na okosnicu od granja i povezivati ih trsjem. Onda se usredotoči na Salene, koja nešto pokazuje Trudy. Kamera se okrene u smjeru u kojem Salene pokazuje i prikaže Ebony kako sjedi u pijesku i igra se s malim Brayem i Brady.

TRUDY: Hajde, Ebony! Pomozi nam!
EBONY: Pomažem.
SALENE: Jednostavno ne mogu shvatiti Ebony. Stvarno izgleda kao da uživa s djecom.
TRUDY: Možda u novom svijetu ipak postoji nada.
JAY: Uvijek postoji nada. I mi bismo svi trebali pokušati to zapamtiti.
JACK (sarkastično): Ili ćemo živjeti na kokosima… Zauvijek.

Kamera prikaže Štakore koji bacaju pogled prema Jacku, a on se lažno nasmiješi.

14. scena

Kamera prikazuje Lexa kako puni kanistar vodom s izvora dok kraj njega stoje nasmiješena Lottie i nervozni Fish.

FISH (nervozno): Hajde, Lex, požuri!
LEX: Žuriš negdje?
FISH: Ne, samo sam žedan.
LEX: Možeš se strpjeti još sekundu…
FISH: Ne mogu! Žedan sam otkako sam se probudio!
LEX (razljuti se): Za promjenu malo budi muško!
FISH: Ja jesam muško!
LEX: Onda prestani cmizdriti i malo sačekaj!
FISH: Ja ne…
LOTTIE (vikne): Prestanite, obojica!
FISH: Ja ne cmizdrim!
LOTTIE (ponovno vikne): Rekla sam da prestanete! Popeli ste mi se na vrh glave sa svojom svađom!

Kamera prikaže Fisha kako zausti da će nešto reći, no onda samo zatvori usta i prešuti to što mu je bilo na pameti.

15. scena

Kamera prikazuje Sladea, Ruby i Sammyja kako prolaze prašumom. U daljini se začuje bubnjanje u ritmu i pjevanje.

RUBY: Onda su došli Tech…
SLADE (prekine ju): Tiho! Čujete li što?

Nastane kratka pauza dok kamera prikazuje kako oni osluškuju ne bi li čuli bubnjanje i pjesmu u daljini.

SAMMY (tiho): Da… Neko bubnjanje…
RUBY: I pjesmu.
SAMMY (iznenađeno): Što bi to moglo biti?
SLADE: Ne znam…
RUBY: I onaj bljesak ranije…
SLADE: Nešto se čudno ovdje događa.
SAMMY: Slade, hoćemo li provjeriti što je to?

Kamera prikaže Sammyja koji u iščekivanju gleda Sladea dok on razmišlja.

RUBY (prekine tišinu): Ne! Moglo bi biti opasno!
SAMMY (i dalje priželjkuje Sladeovo odobrenje): Slade?
SLADE: Ruby je u pravu. Ne znamo tko su oni ni što žele, ne smijemo riskirati.
RUBY: Tako je, Slade. Moramo se posvetiti istraživanju, a onda se vratiti u kamp. Mislim da ovdje nismo sigurni.

16. scena

Čuju se daleki zvuci pjevanja i bubnjanja u ritmu. Kamera prikazuje Amber koja grabi unatrag brzim koracima i gunđa si u bradu.

AMBER (ne posve razgovjetno): Reci da je netko tvrdoglav… Zahtjevan… Da misli samo na sebe…

Iznenada se začuje glasno kriještanje neke ptice. Kamera prikaže Amber koja uznemireno gleda oko sebe, te pokuša ohrabriti samu sebe.

AMBER (sad malo jasnije): Ipak… Mogao bi biti u pravu. Tko kaže da ti ljudi nisu prijateljski raspoloženi?

Ponovno se začuje kriještanje ptice, ovaj put još glasnije. Amber krene i baci nervozan pogled iza sebe. Kako se okrene, neka vrsta oružja proleti zrakom poput munje. Kamera prikaže kako se Amber, pogođena strahom, zadiše i potrči ravno.

17. scena

Kamera prikaže May koja je sjedila i sad se ustaje. Zatim se malo osvrne i prikaže Lottie koja spava pokraj mjesta gdje je bila May. Onda se okrene i prikaže Darryla koji skida kokosove orahe s drveta i pokušava ih razbiti.

MAY: Hej!
DARRYL: Hej!
MAY: Što radiš s tim kokosima?
DARRYL: Pokušavam nam srediti nešto za piće.
MAY: I kako napreduješ?
DARRYL: Dobro. Već sam ih dosta skinuo.
MAY: A kako ih misliš razbiti?

Nastupi trenutak tišine. Kamera prikaže Darrylovo zbunjeno lice.

MAY: Nisi o tome razmišljao, zar ne?

Darryl ništa ne odgovori. Kamera se okrene prema May koja samo okrene očima.

MAY: Pokušajmo nešto naći. Neko kamenje ili nešto slično.
DARRYL: U redu. Idemo.

Kamera prati Darryla i May dok odlaze nekamo, no odjednom majmun skoči pred njih. May iznenađeno vrisne.

DARRYL: Bježi!

Kamera pokaže kako Darryl i May bježe prema Lottie i bude je, a za njima trči majmun. Uskoro njih troje trče, a majmunu se pridružuju još četiri njih, te svi zajedno love May, Darryla i Gel.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 2:31 pm

18. scena

Kamera prikaže Flameovu sobu. Čuje se glasan zvuk gitare iz pojačala. Kamera se usredotoči na Flamea koji svira gitaru i arogantno se šepiri dok provjerava svoje pokrete u zidu koji je cijeli prekriven staklom. Prema njegovu izrazu na licu se da primijetiti da nije zadovoljan onime što vidi ili čuje. Još jednom udari žice, pomakne se i odvrne pojačalo do kraja. Pogleda se u ogledalu i ljuto, skoro luđački, se zadere jače od zvuka iz pojačala.

FLAME (jako glasno): Je li dobro?!

Kamera se okrene i prikaže Shadowa koji stoji u blizini. On kratko pogleda Flamea i zbunjeno potvrdno kimne glavom.

FLAME: Dobro?!… Ili odlično?!

Kamera opet prikaže Shadowa koji sad još jače kimne. Zatim se kamera okrene prema Flameu koji ljutito uzdahne dok zvuk iz pojačala polako nestaje.

FLAME (sarkastično): Zato što ne možeš pričati, Shadow, ti samo nastavi kimati glavom kao imbecil!

Flame ponovno udari po žicama i u muci se zadere da nadglasa pojačalo.

FLAME (ljuto): Bogovi strojeva su radije trebali uzeti moj glas nego tvoj, zar ne?!

Kamera prikaže Shadowa koji je oprezan, zbunjen i ne zna treba li se složiti ili ne. Ipak odluči otići do kraja i kimne.

FLAME (tiše, ali i dalje vidno ljut): I moj talent. Jer ovo ne zvuči odlično. Ne zvuči čak niti dobro. Zvuči kao… sranje. Nije li tako?!

Shadow je opet zbunjen i ne zna treba li se složiti ili ne, ali odluči kimnuti.

FLAME: Ti se možeš složiti sa svime s čime se i ja složim ili se ne složiti kad se ni ja ne slažem… Ti znaš čime te to čini, Shadow? Potpunim kretenom, zar ne?!

Shadow mirno stoji i lagano kimne. To razbjesni Flamea koji se izdere u rastućem bijesu.

FLAME (bijesno): Miči mi se s očiju! Odmah! Idi! Van!

Kamera prikaže približno poniženog Shadowa koji kimne i krene van kao lutajuća životinja svojim nezgrapnim hodom i veličinom, a Flame se nastavi derati i vrijeđati ga.

FLAME: Zašto se moraš složiti sa svime što ja kažem?! Baš zato što sam zahtijevao da izađeš van, zašto nisi odbio i ostao?

Shadow se zaustavi, a Flame eksplodira još ljući i bjesniji.

FLAME: Zar ne razumiješ što to znači?! Jadan si! Zato što sam ti predložio da ostaneš to ne mora značiti da ne moraš ići!

Kamera opet prikaže Shadowa koji je sad potpuno zbunjen i sve manje razumije što mu Flame govori. Nesiguran je treba li ostati ili otići.

FLAME: Što si odlučio, idiote?! Ostaješ li?!

Shadow razmisli i onda nervozno lagano kimne, a Flame u potpunoj muci vrisne iz sveg glasa.

FLAME: Umaraš me. Dosta mi te je. Zašto se svi stalno slažu sa mnom? Izađi van!

Shadow protrese glavom.

FLAME: Idi! Izlazi ovuda! Ne zaslužuješ ni da pričam s tobom. Nisi vrijedan čak ni da trošim svoje vrijeme dok te gledam. Idi sad! Van! Miči mi se s očiju!

Kamera prikaže Flamea na vrhuncu bijesa. On uzima stolicu i baca ju na Shadowa. On se izmakne prema vratima i izađe. Kamera se okrene i prikaže Flamea kako skida gitaru s ramena, zuri u svoj odraz u ogledalu i pokušava ostati pribran.

FLAME (sam sebi): Budala! Imbecil! Vidiš što moraš podnositi? Mogao je ostati. Nije morao otići. Mogao je odbiti. On zna što je dobro ili odlično. Svatko zna što je dobro ili odlično. Čak i ja znam što je dobro ili odlično…

Dok on i dalje zuri u svoj odraz, kamera mu se usredotoči na lice. Vidi se da ga muči neka unutarnja misao i da se osjeća jednako bespomoćno i beznadno koliko je i rastrgan ljutnjom i bijesom.

FLAME: Jedini problem je… Tko stvarno zna razliku?

Iznenada se počne luđački smijati, ali i dalje se vidi da ga nešto muči. Zavrti se kao bacač kladiva i baci gitaru koliko god je jako mogao. Ona udari u staklo na zidu koje se razbije. Padne na koljena i počne nekontrolirano jecati dok gleda u mnogostruke slomljene slike vlastitog odraza. Zatim rukama prekrije uši i počne se ljuljati naprijed i nazad poput uplašenog djeteta dok jako i nekontrolirano jeca.

19. scena

Kamera sad prikazuje Amber koja trči ravno i povremeno baca poglede iza sebe. Nema nikakvih naznaka da je itko pokušava uloviti. Iznenada se ispali drugi pucanj iz neke vrste oružja, prohuja, te se zabije u obližnje drvo uz tupi zvuk. Amber se požuri. Ide sve brže i brže, a onda se spotakne i padne. Na tlu se okrene i uplašeno pogledava grupu barbara koji ju okružuju.

20. scena

Kamera prikazuje olujne oblake koji se kreću iznad mjeseca i polako se otkriva otok. Siluete palmi polako postaju vidljive u daljini.

21. scena

Kamera prikaže May, Darryla i Lottie kako zadihani stoje iza nekog gustog bilja.

MAY: Čini se da smo im pobjegli.
LOTTIE: Nadam se. Mislim da ne bih mogla trčati ni metar više.
DARRYL: Zašto su nas napali? Što smo im skrivili?
MAY: Ne znam. Možda smo jednostavno ušli na njihov teritorij?

Kamera se okrene prema Darrylu i Lottie koji u istom trenutku slegnu ramenima.

22. scena

Kamera prikaže Trudy, Jaya, Salene, Ellie, Jacka i Ebony kako sjede oko podrhtavajuće logorske vatre u blizini njihovog privremenog skloništa, gdje vidimo Brady i malog Braya kako spavaju pokriveni lišćem. Raspoloženje među Štakorima je potpuno utučeno.

TRUDY: Da barem nikad nismo došli ovamo.
EBONY: Nismo imali izbora. Mislim, nismo baš mogli ostati tamo gdje smo bili.
SALENE: Ebony je u pravu, Trudy. Zbog virusa… Morali smo naći novo mjesto za život.
ELLIE: Stvarno mislite da bismo se mogli… nastaniti ovdje?
JAY: Moramo pokušati. Uzbudljivo je iz više razloga. Novi početak… Počinjemo od ničega…
SALENE: Zar ti nimalo ne nedostaje dom?
JAY: Na neki način. Ali kad malo bolje razmisliš… Što ti tamo ima nedostajati? Razočaranje. Moć. Borbe. Zaraćena plemena. Bijeda. Radije ću pokušati izgraditi nešto bolje… Novi svijet… Ovdje.

Svi se stresu kad iznenada sijevnu munje i začuje se grmljavina.

TRUDY: Ovo mjesto kao da je ljuto na nas.
JAY: Ne. To su munje i gromovi, Trudy.
JACK: Makar su u nekim mjestima ljudi vjerovali da im se bogovi obraćaju kad grmi i sijeva.
JAY: Ne sad, Jack.

Kamera prikaže Jaya koji pokaže Jacku na očito uznemirenu Trudy i Jack kimne shvativši zašto sad nije trenutak za to. Kamera se onda okrene na Salene i Ebony, koje gledaju uokolo dok se grmljavina čuje sve jače i jače.

SALENE: Pitam se što se dogodilo s ostalima.
JAY: Oni se znaju brinuti za sebe.
EBONY: Nadaj se. Već dosta kasne.
JAY: Paničarenje neće ništa riješiti. Moramo smisliti plan… I pokušati ostati mirni.
EBONY: To neće dovesti ostale natrag.
JAY: Neće, ali ako svi vi ostanete skupa i držite se zajedno, ja ću obaviti istraživanje područja i pokušat ćemo saznati s čime imamo posla. Bolje to nego da puštamo da svima pobjegne mašta.
TRUDY: Ne bi trebao ići sam, Jay.
JAY: Ne brini se za mene. Bit ću u redu.

23. scena

Kamera prikazuje palaču u mraku. Osvijetljena je treperećom svjetlošću svijeće i gorućih baklji. Čuju se zvuci pjevanja, no drukčiji od domorodačkih kakvi su se čuli ranije. Ovaj put se čine skoro crkveni. Kamera ulazi unutar palače i prikaže Harmony u predvorju kako prilazi vratima, te u tom trenutku ulazi barbar, što uznemiri Harmony.

HARMONY: Što se događa? Zašto Vijeće sjedi?
BARBAR: Stranci!

24. scena

Kamera prikaže vrata na palači koja se tad silom otvore. Zaprepaštenu Amber, kojoj su svezane ruke, unutra uvedu dva barbarska čuvara.

AMBER (uplašeno): Mičite ruke s mene! Što radite?

Kamera prikaže ostale čuvare, koji su poredani s obje strane ulaza. Oni zgrabe goruće baklje, koje bacaju velike sjene na zidove. Čuvari ne miču pogled dok Amber vuku dvojica koji su je zarobili i penju se mramornim stepeništem.

25. scena

Kamera prikazuje veliku dvoranu u palači koja izgleda poput raja. Unutra su vodopadi i veliki tropski bazeni. Pjesma je sad glasnija. Unatoč svemu lijepome unutra, dvorana sad izgleda poput vizije pakla. Kamera prikaže dvanaest osoba u ogrtačima koje sjede na povišenom dijelu velike dvorane i nadgledaju je. Njihove su haljine napravljene od čiste bijele svile. Oko bazena su redovi ostalih osoba u ogrtačima, koji su od crne svile. Svuda okolo pozorno stoje barbarski stražari koji drže goruće baklje koje bacaju čudne sjene. Zatim kamera promijeni kut i prikaže Amber kako dolazi na vrh mramornih stepenica. Prisiljena je spustiti se na koljena. Odmah do nje kamera otkrije Rama, te se oni počnu uplašeno i tiho došaptavati.

RAM: Što se događa?!
AMBER: Nemam pojma… ''Prijatelji'', ha?
RAM: Nisam imao vremena saznati. Ovi su se samo pojavili niotkuda.
AMBER (ljuto): Rekla sam ti da se moramo držati zajedno.
RAM (sarkastično): Pa i jesmo zajedno. Ispunila ti se želja.

Kamera prikaže jednu osobu, posve skrivenu u bijeloj haljini, kako istupa naprijed. Spol te osobe se ne može prepoznati, ali ima figuru poput djeteta. Kad počne pričati čuje se odrasli glas. Cijeli taj prizor djeluje jako hladno. Ta osoba pokretima ruku pozdravi osobe u bijelim i osobe u crnim haljinama i podigne glas iznad monotonog pjevanja.

OSOBA: Ako je Unutarnji Krug (pokaže na osobe u crnim haljinama) spreman i ako Vijeće (pokaže rukom na osobe u bijelim haljinama) dopušta, donijet ćemo odluku o kazni za vas dvoje prijestupnika.

Kamera se okrene prema Amber i Ramu koji izmijene jako zabrinute poglede.

26. scena

Kamera prikaže džunglu u mraku. Jay se kreće kroz gusto raslinje i lišće gledajući uokolo. Zaustavi se na trenutak, što ga učini još napetijim. Zatim se u Jaya iznenada uperi svjetlo koje ga zaslijepi. Jay u strahu zaštiti oči rukama i udaljava se dok mu se svjetlo sve više približava. Kamera otkrije da je izvor te svjetlosti zapravo veliki stroj koji se kreće kroz gustiš, lako ga uništavajući. Kreće se tolikom brzinom da se čini da će srušiti i zdrobiti Jaya. On se okrene i brzo potrči dok ga stroj slijedi. Zatim se on iznenada spotakne i padne, te jako udari glavom. Ostane nepokretno ležati dok mu se stroj približava.

27. scena

Kamera prikazuje Flamea kako se žuri kroz hodnik. Harmony mu prepriječi put i on izgleda uplašeno.

FLAME: Strojevi?
HARMONY: Ne. Samo par lutalica koji su se skitali džunglom.
FLAME (zainteresirano): Tko su oni?

Flame ne dočeka Harmonyn odgovor, nego krene tamo odakle dolazi zvuk pjevanja.

HARMONY (doziva ga): Flame, nemoj! Vijeće zasjeda!

Harmony krene za njim, no ne može ga zaustaviti. Umjesto toga ga slijedi.

28. scena

Kamera prikaže Amber i Rama kako nervozno pogledavaju dok ih Vijeće proučava. Vijeće proučava njihovu kosu, kožu, te naizgled svaku crtu lica. Zatim se jedan član Vijeća okrene i prozove ljude u haljama. Svjetlost gorućih baklji koje barbarski stražari drže treperi, što čini sliku kao iz noćne more.

VIJEĆNIK: Muški prijestupnik prvi.

Kamera prikaže članove Unutarnjeg Kruga koji gledaju u članove Vijeća, koji lagano kimnu glavom. Zatim se kamera okrene prema Ramu i Amber koji nepomično u strahu izmijene poglede kojima pokazuju da im ništa nije jasno.

RAM: Samo malo!

Kamera prikaže barbarskog stražara koji ga zgrabi za vrat i tako ga ušutka. Zatim se nakratko okrene i prikaže Harmony i Flamea kako stižu na uzvišeni dio dvorane, ali da ih članovi Vijeća ne primijete. Harmony pažljivo povuče Flamea natrag, te zajedno gledaju izricanje kazne.

VIJEĆNIK (hladno): Odbačen.
RAM (uplašeno): Što bi to trebalo značiti?

Vijećnici kimnu glavom i članovi Unutarnjeg Kruga počnu pjevati: ''Odbačen… Odbačen…''

VIJEĆNIK: Vodite ga.

Kamera prikaže kako stražari uhvate i odvode zaprepaštenog Rama koji prigovara.

RAM (panično): Hej, ne možete to raditi! Zar ne znate tko sam ja?! Kamo me vodite?!

Kamera se tad okrene i prikaže Amber koja se zgrči dok joj jedan vijećnik prilazi. Pokuša skupiti svaki atom svoje hrabrosti dok je stranac proučava od glave do pete. Kratko baci pogled iza, na mjesto gdje Flame stoji i gleda prema njoj. Oči im se susretnu. Amber neko vrijeme na njemu zadrži pogled pun prkosa. Kamera onda prikaže Flamea koji fascinirano gleda u nju skoro bez daha. Tišinu prekine glas vijećnika.

VIJEĆNIK: Privilegirana!

Kamera prikaže Harmony koja pošalje lažni osmijeh Flameu, skrivajući svoj bijes. On se okrene i pođe, a ona ga prati dostojanstveno se držeći. Samo se nakratko zaustavi i nakratko pogleda novu ''privilegiranu'' curu, Amber. Pjevanje u dvorani postaje sve jače i jače.

KRAJ EPIZODE
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 2:33 pm

Amber
BETH ALLEN

Jay
JAMES NAPIER

Lex
CALEB ROSS

Ebony
MERYL CASSIE

Jack
MICHAEL WESLEY-SMITH

Ellie
JENNIFER JEWELL

Ram
TOM HERN

Ruby
FLEUR SAVILLE

Salene
VICTORIA SPENCE

Trudy
ANTONIA PREBBLE

May
LAURA WILSON

Slade
MATT ROBINSON

Darryl
JOSEPH CRAWFORD

Gel
VICKY RODEWYK

Sammy
LUCAS HAYWARD

Lottie
BETH CHOTE

Flame
CAMERON WAKEFIELD

Harmony
LARA SUMMER CUSTANCE

Shadow
JAMES SHAW

Fish

Brady
GEORGIA-TAYLOR WOODS

Baby Bray
ADAM SONDEJ
Back to top Go down
Anita92ns
Dal (serious teenager)
Dal (serious teenager)
Anita92ns


Број порука : 197
Age : 31
Location : Novi Sad
Omiljeni Lik : jaoo pa ja ih sve volim!!!!
nemam omiljenog
Status : Smile)
Registration date : 2009-04-30

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 3:55 pm

jaooo super ti epizoda...jedva cekam nastavak!!!
a ae vratis Bray-a plssssssss Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyMon May 11, 2009 4:23 pm

a ev ja ću pročitat najvjerovatnije sutra...pa ću komentarisati ali sam siguran da je odlična epizoda...sudeći po prvoj Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyTue May 12, 2009 7:23 am

A ako vratim Braya šta da radim s Jayem?

Mislim, ja to sve imam isplanirano, samo da čujem tvoj prijedlog...

Ćela, pročitaj kad stigneš.
Back to top Go down
Anita92ns
Dal (serious teenager)
Dal (serious teenager)
Anita92ns


Број порука : 197
Age : 31
Location : Novi Sad
Omiljeni Lik : jaoo pa ja ih sve volim!!!!
nemam omiljenog
Status : Smile)
Registration date : 2009-04-30

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyTue May 12, 2009 11:49 am

jaoo nz..ali ovde kada si pisao o secanjima...i ono kako se amber i trudy nadaju da ce se vratiti..bas bih volela da se vrati Embarassed Embarassed Embarassed
ali ako si ti vec sve isplanirao...
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyTue May 12, 2009 11:59 am

svidja mi se...iako mi se čini veoma zbunjujuće.
kakvi su sad ovi na ostrvu, ko su oni?
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyTue May 12, 2009 3:25 pm

De se malo raspišite, sviđa vam se ovo i ovo, ne ovo i ovo.... Koji na otoku?
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyTue May 12, 2009 4:01 pm

pa mislio sam na ove na ostrvu...koji su bili tu, ko su ti ljudi, neko pleme ili šta? i kakvi sad strojevi? to nekakvi roboti ili šta? Very Happy
pa meni je sve super, jedino što mi se nesvidja jer mi se čini da je radnje u budućnosti ili se meni samo čini Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyWed May 13, 2009 1:39 am

Kako misliš da je radnja u budućnosti? Pa nastavilo se sve od odlaska iz grada...

Koji ljudi konkretno te zanimaju?
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyWed May 13, 2009 4:38 am

pa svi su nekako čudni...ljudi u crnim i u bijelim haljinama Very Happy ma možda se to meni samo čini Very Happy
a mislim da je radnja u budućnosti radi ovih strojeva ili robota ili šta su već Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyWed May 13, 2009 7:31 am

A ti ljudi... Ja sam mislio da misliš na Flamea, Harmony i Shadowa... Ma sve će se razjasnit, samo treba čitat.

Radnja se nastavlja nakon odlaska iz grada, tako da ako smatraš da je ono bilo u budućnosti, onda je i ovo. Ja ne mislim da je tako.
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyWed May 13, 2009 10:03 am

aha, super onda...nebih valjalo da je u budućnosti
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. EmptyWed May 13, 2009 11:39 am

A ok... Samo pitaj ako te nešto zanima...
Back to top Go down
Sponsored content





Epizoda 2. Empty
PostSubject: Re: Epizoda 2.   Epizoda 2. Empty

Back to top Go down
 
Epizoda 2.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Epizoda 3.
» Najbolja epizoda...
» Slike epizoda iz svih 5 sezona

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Tribe Balkan :: The Tribe - Mallrats Caffe :: Fan fictioni-
Jump to: