The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Tribe Balkan Fans
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pleme - Sezona 1

Go down 
+5
Anita92ns
Ćela
Techno Jack
ndma11 - tribe boy
Jack
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
KornjacaNS
Brady (still a baby)
Brady (still a baby)



Број порука : 20
Omiljeni Lik : Ebony
Status : ?
Registration date : 2009-06-07

Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pleme - Sezona 1   Pleme - Sezona 1 - Page 2 EmptySat Oct 29, 2011 12:10 pm

Poz ljudi!!

Predpostavljam da ste se vec davnih dan razisli sa ovog projekta a to zakljucujem jer je sam forum pa tako reci mrtav i skoro da ga retko ko poseti osim pojedinih ljudi koji svrate ovde da vide jel ima nekih novosti oko prevodjenja, i mogu reci da kadogod dodjem i vidim onu crvenu mrlju da ima negde novi post obradujem se da se mozda nesto promenilo i da ste se ponovo okupili i resili da ovu seriju privedete kraju ali nazalost svaki put kada dodjem se razocaram, no dobro nije kraj sveta.

Stvarno mi je zao sto jedna ovakva serija nema kompletne prevode a jos mi je vise zao sto neznam toliko enegleski da bih mogo da prevodim jer da znam davnih dana bi jedan po jedan prevod radio pa makar ako nista drugo bar koliko toliko da kompletiram prvu sezonu a onda bi polako prema trecoj sezoni isao.

Jel postoji sansa da se okupite ovde na forumu napravite akciju i da pokusate da privucete jos prevodioca sa drugih foruma tipa titlovi.com, prijeovid-online, podnapisi.net pa da vidite da organizujete nesto gde bi u nekom vremenskom periodu polako preveli celu seriju.

Nego jel postoje oni trans skripte ili vec kako se zove za prvu sezonu odnosno za ove epizode sto fale u prvoj sezoni pa da ako ima neko da mi to posalje pa bih ja video sa sestrom da mi ona to prevede posto ona govori engleski bolje nego srpski a ja bih onda nekako namontirao tajming i sinhronizovao za dvdripove pa bih okacio ovde. Ali to samo zavisi od nje ako ima vremena a evo email gde da mi posaljete ako postoji? kornjacans@gmail.com

Hvala
Back to top Go down
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pleme - Sezona 1   Pleme - Sezona 1 - Page 2 EmptyWed Jan 04, 2012 10:44 am

Sumnjam da se iko vise interesuje za ovu seriju, dosla su neka druga vremena Very Happy ljudi zauzeti, fakultet... Smile
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pleme - Sezona 1   Pleme - Sezona 1 - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 9:40 am

Evo došo sam i ja ovdje nakon ohoho vremena, ali razočarat ću te, Kornjačo Wink Nema od toga ništa, Jack ti je dobro napisao... Ja recimo imam skinutu cijelu 3. sezonu, ali jednostavno nemam vremena pogledati ju Sad
Back to top Go down
deep_silence
Brady (still a baby)
Brady (still a baby)
deep_silence


Број порука : 21
Age : 36
Location : Croatia
Omiljeni Lik : omiljeni lik--- ma nemam ga cijela serije je super.... al ako vec moram birat nek bude Lex....
Status : sve ili nista....!!
Registration date : 2012-02-18

Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pleme - Sezona 1   Pleme - Sezona 1 - Page 2 EmptySat Feb 18, 2012 2:15 pm

Evo pozdrav svim fanovima serije The Tribe... sjetio se i ja nakon dosta vremena ove odlicne serije uz koju sam odrastao.. i shvatio da ju zapravo nikad nisam pogledao do kraja... skinuo sam 1 i 2 sezonu u planu su i ostale... posto sam vidio da prva sezona nije do kraja prevedena pokusat cu prevesti koju epizodu za koje nema prijevoda... vidim da je vecina odustala al kako stignem(zbog posla i ostalih obaveza nemam bas previse slobodnog vremena) tako cu vam ostaviti linkove prijevoda... btw ako ima jos zainterediranih bilo bi mi drago da se jave... pa da zajedno zaokruzimo pricu... ipak ova ekipa je dosta toga vec obavila... i bilo bi steta da to sad sve propadne... Whataaa
Back to top Go down
http://chatoteka.beep.com
Sponsored content





Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pleme - Sezona 1   Pleme - Sezona 1 - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pleme - Sezona 1
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pleme - Sezona 4
» Pleme - Sezona 2
» Pleme - Sezona 3
» Pleme - Sezona 5
» PLEME - 6. sezona

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Tribe Balkan :: The Tribe - Mallrats Caffe :: The Tribe-
Jump to: