The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Dobro došli na forum serije The Tribe.
Molimo vas, logujte se ili se registrujte.
-------------------------------------------------
Welcome to the www.tribe-balkan.co.nr.
Please log in, or register.
The Tribe Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Tribe Balkan Fans
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zadnji film koji ste gledali?

Go down 
+6
Anita92ns
Ćela
Techno Jack
forgotten89
ndma11 - tribe boy
Jack
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyFri Jun 26, 2009 1:55 pm

Pink foyd - The Wall
Pogledala sam ga već sto puta... Fantastičan film. Doduše, nije za svakoga (ne razume ga svako). Samo neko ko ne voli muziku i nema pojma šta je umetnost može reći da film nije dobar.
Bez ijedne reči film samo uz pomoć muzike opisuje mentalno stanje Rodžera Watersa (Pink Floyd), razloge zbog kojih je upao u duboku depresiju i očaj, negov život i detinjstvo. Muzika sve govori, a ako se pažljivo prate tekstovi pesama, sve je jasno. Čim sam prvi put pogledala film, zaljubila sam se u njihovu muziku. Totalno sam se unela u film, imala sam osećaj kao da sam tamo, osetila sam svu tu bol i očaj. Neverovatan osećaj. To je prava umetnost, kada na takav način izazoveš u čoveku neku emociju, bilo da je to bol, bes, ljubav, sreća ili ma šta drugo. Ovaj film me podseti na to svaki put kad ga pogledam. Prvi put sam ga pogledala na pre oko godinu dana, na kraju polugodišta 2. razreda. Gledala sam ga sa razredom. Film se nije dopao ama baš nikom, sem meni! Nisam mogla da verujem šta vidim. Svi su se smejali kao manijaci, i to na scene koje uopšte nisu bile smešne, na pr. prizori iz rata i slično. Prosto je neverovatno kako je moja generacija zaglupljena. Posle toga me više ništa ne čudi...
U svakom slučaju, preporučujem ga svakom ko stvarno voli dobru muziku i umetnost.
Sigurno se neće razočarati.
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyFri Jun 26, 2009 4:19 pm

eh kad si tako lijepo ispricala sve sad ga moram pogledati Smile
iako nesto neslusam Pink Floyd film cu da pogledam Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyFri Jun 26, 2009 6:06 pm

Ni ja ih pre toga nisam mnogo slušala... Surprised
Pojačaj zvučnike! Obavezno! :lolz:
Možda je najbolje da pre no što počneš gledati film, pročitaš nešto više o njemu, da bi ga bolje razumeo.
Svaki put kad ga pogledam primetim nešto novo. Traba obratiti pažnju na sve detalje, jer sve ima značenje.
Back to top Go down
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySat Jun 27, 2009 11:46 am

Zaljubio sam se i nekako mi najvise romanticne komedije prijaju lol!


Zadnji koji sam pogledao,tj juce sam gledao je ...

NOTTING HILL

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Notting_hill_us

http://www.imdb.com/title/tt0125439/

Predlazem svima da pogledaju :ziveli:

Julia Roberts aaaaaa
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyMon Jun 29, 2009 3:26 pm

Love Actually (2003)

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Ustvari-ljubav

http://www.imdb.com/title/tt0314331/


Vise sam ocekivao,ali nije bi se svidio Wink
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jun 30, 2009 11:15 am

Serendipity (2001)

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Serendipity

http://www.imdb.com/title/tt0240890/
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySat Jul 04, 2009 5:46 am

spico wrote:
Ni ja ih pre toga nisam mnogo slušala... Surprised
Pojačaj zvučnike! Obavezno! :lolz:
Možda je najbolje da pre no što počneš gledati film, pročitaš nešto više o njemu, da bi ga bolje razumeo.
Svaki put kad ga pogledam primetim nešto novo. Traba obratiti pažnju na sve detalje, jer sve ima značenje.

evo pogledao sam maloprije ovaj film Very Happy
svidja mi se Smile
ak imate jos ovakvih slicnih filmova (vezenih za muziku) slobodno mi preporucite Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySun Jul 05, 2009 1:23 am

Evo par koje sam gledala:

The Doors (1991)
Naslov govori sve, jako je dobat film, bez obzira da li slušaš Doorse. Verovatno si ga gledao.

Hair (1979)
Ovaj film nije o muzici, ali je fantastičan mjuzikl.

Sid & Nancy (1986)
Ako voliš pank, verovatno znaš za ovaj tragični par. U svakom slučaju vredi pogledati.

The filth and the fury (2000) - Dokumentarac o Sex Pistolsima.

Last Days (2005)
Više puta sam ga pogledala, posto sam veliki fan Nirvane i Kurta Cobaina...
Nije me razocarao, ali sam ocekivala nesto drugo od filma. Mislila sam da ce tema filma biti sta je on stvarno radio u tim poslednjim danima svoga zivota, ali je film vise isao na to da pokaze stanje u kome se on nalazio tih dana, ocaj, beznadje itd... Film je vrlo mracan. Meni se licno svideo, ali se nekome ko nije fan Cobaina, i ko nije dovoljno upoznat sa zivotom kakav je vodio, film verovatno ne bi dopao...

P.S. Drago mi je da ti se dopao The Wall.
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySun Jul 05, 2009 4:16 am

nisam gledao nijedan od ovih filmova, a nevolim nijednu od ovih grupa osim Nirvane...tako da cu najvjerovatnije njega pogledati Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySun Jul 05, 2009 4:54 am

Pogledaj ga, ali tu nećeš puno od nirvane čuti, tj. nijedna pesma nije od nirvane u filmu.
Od svih ponuđenih po meni je najbolji The Doors...
Back to top Go down
Ćela
Moderator
Moderator
Ćela


Број порука : 738
Age : 33
Location : Doboj (BiH)
Omiljeni Lik : Lex
Status : Happy
Registration date : 2009-04-05

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySun Jul 05, 2009 5:20 am

ah jbg kad nista od toga neslusam... Very Happy
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Cela1991
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySun Jul 05, 2009 8:46 am

Pa dobro, izbor je tvoj... Smile
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 8:03 am

Marco Poco (2007)
Juče sam gledala na tv-u, valjda na FOX-u.
Baš je super film, preporuka od mene.
Ocena: 8/10
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 12:22 pm

COACH CARTER

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Coach-carter


http://www.imdb.com/title/tt0393162/

Temeljen na nevjerojatnoj istinitoj priči, "Coach Carter" je inspirativna priča o kontroverznom košarkaškom treneru Kenu Carteru kojeg su istovremeno iznimno hvalili i žestoko kritizirali i koji je dospio na nacionalne vijesti kada je cijelu svoju nepobjeđenu momčad stavio u školski "pritvor" zbog slabog uspjeha u školi. Dok igrači, njihovi roditelji i okolina zahtijevaju da se momčad vrati u igru, Carter mora prebroditi prepreke i pokazati mladićima budućnost koja ide dalje od bandi, droge, zatvora, pa čak i košarke.

Moj doživljaj filma: Film je sportska drama, odličan i veoma poučan, a još je važnije što je rađen po istinitoj životnoj priči. Kroz trenerov strog pristup i zabrane ekipa nauči da košarka nije najvažnije što moraju znati, nego se moraju pripremiti za daljnji život i studij. Moja ocjena 9.5/10, dok je na imdb.com 7.1/10... Pogledajte ako ikako možete.


Last edited by Techno Jack on Tue Jul 07, 2009 2:33 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 12:49 pm

What's Eating Gilbert Grape (1993)
http://www.imdb.com/title/tt0108550/
Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Grapedvd
Ovo je, slobodno mogu reći, jedan od najboljih filmova koje sam ikada pogledala...
Po meni, ovo je jedna od najboljih Deppovih uloga. Naravno, DiCaprio je takođe fantastičan, iako je još samo dečak u ovom filmu. Ovde je dokazao koliko je u stvari dobrar glumac.
Ko nije gledao a voli dobre drame, obavezno neka pogleda!
Ocena: čista 10!
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 2:31 pm

Joj, gledao sam to... Bilo mi je bezveze... Retardirani DiCaprio je jedino čemu sam se smijao, ostalo mi je bilo bezveze.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 2:39 pm

Meni uopšte nije bilo smešno, niti bezveze. Film je veoma ozbiljan, kao i tema kojom se bavi, a ja volim takve filmove. Ni u jednom trenutku mi nije dosadan, a gledala sam ga više puta. DiCaprio je fantastično odigrao svoju ulogu, kao i svi ostali.
Naravno, svako ima svoj ukus, ali film nikako nije glup.
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyTue Jul 07, 2009 3:33 pm

Ma ok, kao što kažeš, svatko ima svoj ukus. Ja sam se danas baš bacio na gledanje filmova, odgledao sam 2, a 3. je pri kraju, onda idem na 4. ako budem imao volje.

BASEKETBALL

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Baseketball

http://www.imdb.com/title/tt0131857/


Dva gubitnika iz Milwaukeeja, Coop i Remer, izmisle novu igru: igraju košarku uz pravila baseballa. Kad igra postigne veliki uspjeh, oni, uz pomoć milijardera, formiraju Nacionalnu Baseketball Ligu u kojoj su svi igrači jednako plaćeni i nijedna momčad ne smije promijeniti grad u kojem igra. Coopova i Remerova ekipa, Piva iz Milwaukeeja, su jedina ekipa koja stoji na putu za promjenu tih pravila, koju žarko želi vlasnik Uništavača iz Dallasa.

Moj doživljaj filma: Predobra komedija, pišancija živa... Likovi su presmiješni, ne zna se koji je bolji, a fore su otprilike kao u Golom pištolju ili Glup i gluplji. Ovo se mora pogledati ako se želite dobro nasmijati. Ocjena: 9.5/10. imdb.com je ocijenio film dosta nisko, s 6.3/10. Ako vam nešto znači da bi bolje shvatili kakav je film, dva glavna glumca su autori South Parka, pa se možda primijete neke sličnosti.
Back to top Go down
Jack
Jack Scientist
Jack


Број порука : 1213
Age : 32
Location : New Zealand,The Phoenix Mall...
Omiljeni Lik : Jack
Status : Jack & Ellie Forever Together
Registration date : 2009-03-06

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyWed Jul 08, 2009 10:35 am

A Lot Like Love (2005)

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 L17969035290_2666

http://www.imdb.com/title/tt0391304/


Film sam pogledao samo zbog glumice,prelijepa je,a ja obozavam crnke sa šiškama Very Happy
Back to top Go down
http://www.tribe-balkan.co.nr
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyWed Jul 08, 2009 3:14 pm

Gledao sam to prošli tjedan, bilo je na HRT-u, dobar je film, samo su me malo iznervirali, mogli su se zavoljet i puno ranije.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyWed Jul 08, 2009 3:20 pm

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Sad sam pogledala.
Dobar je film, ali su mi prvi i drugi deo mnogo bolji.... Za to je delom zaslužan i prevod sa kojim sa gledala film. Više sam se smejala nebulozama u njemu nego filmu! Tip koji je prevodio apsolutno nije razumeo film, pa je, blago rečeneo, izmišljao rečenice! Bolje da sam gledala bez titlova.
Ocena: 8/10


Last edited by spico on Wed Jul 08, 2009 4:07 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyWed Jul 08, 2009 3:36 pm

Gledao sam još 2 filma: "Mladi Sherlock Holmes" i "Angus, tange i pravo, pravcato ljubljenje".

Oba su filma dječja, s tim da je ovaj drugi za cure, ali eto, pogledao sam... Onako... 7/10 drugom filmu, 7.5/10 Sherlocku Holmesu, čiji lik ne volim, nekako mi je glup i u ovom filmu i u knjigama koje sam čitao o njemu.
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyThu Jul 09, 2009 7:00 am

Techno Jack wrote:
Ma ok, kao što kažeš, svatko ima svoj ukus. Ja sam se danas baš bacio na gledanje filmova, odgledao sam 2, a 3. je pri kraju, onda idem na 4. ako budem imao volje.

BASEKETBALL

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Baseketball

http://www.imdb.com/title/tt0131857/


Dva gubitnika iz Milwaukeeja, Coop i Remer, izmisle novu igru: igraju košarku uz pravila baseballa. Kad igra postigne veliki uspjeh, oni, uz pomoć milijardera, formiraju Nacionalnu Baseketball Ligu u kojoj su svi igrači jednako plaćeni i nijedna momčad ne smije promijeniti grad u kojem igra. Coopova i Remerova ekipa, Piva iz Milwaukeeja, su jedina ekipa koja stoji na putu za promjenu tih pravila, koju žarko želi vlasnik Uništavača iz Dallasa.

Moj doživljaj filma: Predobra komedija, pišancija živa... Likovi su presmiješni, ne zna se koji je bolji, a fore su otprilike kao u Golom pištolju ili Glup i gluplji. Ovo se mora pogledati ako se želite dobro nasmijati. Ocjena: 9.5/10. imdb.com je ocijenio film dosta nisko, s 6.3/10. Ako vam nešto znači da bi bolje shvatili kakav je film, dva glavna glumca su autori South Parka, pa se možda primijete neke sličnosti.
Juče je ovo bilo na rtl-u. Super komedija!
Back to top Go down
Techno Jack
Moderator
Moderator
Techno Jack


Број порука : 990
Age : 30
Location : Na brodu
Omiljeni Lik : Jack
Registration date : 2009-03-12

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptyThu Jul 09, 2009 4:08 pm

Jučer je bila repriza, da... Opet sam gledo i smijo se ko kreten... Predobro!
Back to top Go down
spico
Admin
Admin
spico


Број порука : 948
Age : 32
Location : Serbia, Subotica
Omiljeni Lik : Bray & Amber
Status : -
Registration date : 2009-05-17

Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 EmptySat Jul 11, 2009 12:24 pm

Get Smart (2008)
http://www.imdb.com/title/tt0425061/
Odlična komedija, baš sam se dobro nasmejala. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Zadnji film koji ste gledali?   Zadnji film koji ste gledali? - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Zadnji film koji ste gledali?
Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Ne znam koji sam, al eto...
» Najbolji film ikada....
» Vezano za film i ostalo
» Koji plejer koristite za gledanje filmova i serija?
» Scary Movie.... (iliti Mrak Film)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Tribe Balkan :: Off - Topic :: TV, Filmovi i Serije-
Jump to: